Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Solní 864, 393 01, Pelhřimov
Telefon

Najdete nás v centru Pelhřimova v ulici Solní 864, ve směru od nemocnice odbočíte na Svatovítské náměstí vlevo do ulice Dr. Tyrše, pokračujete Solní ulicí na placená parkoviště, která se nachází přímo před naším očním centrem.

Ordinační doba očního centra Pelhřimov
07:00 - 16:00 MUDr. Kushnirová

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a onemocnění sítnice.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Prosíme posledního pacienta v dopoledních hodinách na přeměření zraku, nebo vyšetření očního pozadí, nechť se objednává nejpozději na 11:00. V odpoledních hodinách nejpozději hodinu před koncem pracovní doby. Děkujeme za pochopení.

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

PODĚKOVÁNÍ ZA PÉČI
Srdečně touto cestou děkuji za veškerá minulá a zároveň budoucí vyšetření + ošetření ve Vaší klinice (pobočka Pelhřimov MUDr. Lázničková, pobočka Pardubice prim.MUDr. Korda a pobočka Praha) veškerému Vašemu personálu, zejm. prim. MUDr. Kordovi- chválím, s jakou noblesou mi sdělil byť vážnou diagnózu. Na dlouhé cesty z Pelhřimova se vždy dokonce těším- vítanou je možnost přijet Vaší vlastní "Oftexovou" sanitou, řidiči jezdí brilantně. Ještě jednou děkuji a všechny zdravím.
MUDr. Iva Šteflová, vedoucí lékařka lůžkové části Rehabilitačního oddělení Nemocnice Pelhřimov.

MUDr. I. Šteflová 23.1.2023

Oftex tým

Obrázek
MUDr. Olena Kushnirová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Jaroslava Lázničková
Odborná lékařka
Obrázek
Šárka Růžičková
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky