Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Komenského 44, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
Telefon

Najdete nás v těsné blízkosti Starého náměstí v přízemí budovy, kam je vstup přímo z ulice. Parkovat je možné 2 minuty od našeho očního centra z ulice Fischerova u synagogy.

Otevírací doba oční optiky Rychnov nad Kněžnou

Neordinujeme

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

V době ordinace v optice přednostně obsloužíme klienty z naší ordinace.

V příjemných prostorách naší oční optiky nabízíme široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí pro děti i dospělé. Měříme dioptrické vady očí a aplikujeme kontaktní čočky. Kompletní brýlový servis , čištění brýlí ultrazvukem. Drobné opravy na pobočce, náročnější v naší dílně.

 

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Obrázek

Zákroky a vyšetření

Na této pobočce se neprovádí žádné operace a vyšetření. Pokud potřebujete konzultaci s jedním z našich lékařů, objednejte se v našich očních centrech nebo na klinice.
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Velice si vážím přístupu veškerého personálu očního centra a převážně oční optiky. Vstřícnost, skvělá nálada a ochota poradit a pomoci s jakýmkoliv problémem. A hlavně děkuji za opravdu neocenitelnou pomoc při výběru nových brýlí. Díky přístupu paní Chomenko budu mít poprvé v životě brýle, které mi opravdu sedí a vyhovují.

Bc. K. Procházková 5.6.2024
Uvozovky

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní mgr. Chomenko  za provedení optometrického vyšetření a zhotovení brýlí pro mne i mého syna. Velmi oceňuji její profesionalitu, vstřícnost a laskavý přístup.

MUDr. Bohdana Šnajdrová 29.9.2022
Uvozovky

Dobrý den.
Byla jsem u vás 1.4 a 2.4 2023 na operaci šedého zákalu.
Toto cestou bych chtěla poděkovat celému kolektivu kliniky Oftexu za skvěle odvedenou práci a za velmi lidský a vstřícný přístup ke mě.Moc si toho vážím.
Zároveň bych chtěla pochválit celý kolektiv vaší pobočky Oftexu v Rychnově nad Kněžnou.
Ještě jednou velké děkuji.

Eva Rolečková 5.4.2023

Oftex tým

Obrázek
Mgr. Taťána Chomenko, DiS.
Optička

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky