Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Palackého 191, 537 01, Chrudim
Telefon

Do očního centra se dostanete přímo z Palackého třídy. Najdete nás v 1. patře chrudimské polikliniky (Poliklinika Sdružení lékařů), kde lze využít výtah. Možnost parkování je přímo před poliklinikou.

Ordinační doba očního centra Chrudim 1

Neordinujeme

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a sítnice.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Prosíme posledního pacienta v dopoledních hodinách na vyšetření očního pozadí či přeměření zraku, nechť se objednává nejpozději na 11:00. V odpoledních hodinách nejpozději hodinu před koncem pracovní doby.

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Vaše zaměstnankyně Mgr. Lucie Russnáková z pobočky Oftex Chrudim je velice profesionální. Jsem pacientem/zákazníkem a když jsem navštívil Vaší pobočku v Chrudimi poprvé a měl konzultaci s paní Mgr. Russnákovou ohledně mého zraku, byl jsem velice mile překvapen její znalostí zraku a především odborným výkladem (mé dosavadní zkušenosti s jinými lékaři se nedají ani zdaleka srovnávat). Zodpověděla mi veškeré mé otázky a její milíý/laskavý přístup ve mne vzbudil kladný pocit, který mne při odchodu přiměl těšit se na další konzultaci. Dále bych chtěl zmínit MUDr. Lisa Bytton, Ph.D., se kterou mám také velice dobré zkušenosti, je profesionální a její individuální přístup k pacientům je obdivuhodný.

Lukáš Pavlas 7.9.2017

Oftex tým

Obrázek
MUDr. Lucie Hrachová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Stanislav Kolbach
Refrakční specialista a estetické operace
Obrázek
MUDr. Kateřina Kupcová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Alena Stöhwasserová
dětská oftalmologie
Obrázek
MUDr. Nataliia Travianková
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Petra Zoláková
Odborná lékařka
Obrázek
Lucie Boháčová
Všeobecná sestra
Obrázek
Karolína Petrová
Staniční sestra
Obrázek
Mgr. Monika Preislerová
Všeobecná sestra
Obrázek
Bc. Lucie Trávníčková
Všeobecná sestra
Obrázek
Věra Urbanová
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky