Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice
Recepce 1

Najdete nás v 5. patře polikliniky VEKTOR s výtahem. Vchod do polikliniky je z ulice Rokycanova. Parkování je možné před budovou nebo na placeném parkovišti vedle budovy.

Aktuální otevírací doba (10.6. - 16.6.)
08:30 - 15:00 MUDr. Jenda - operační sál

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Vše, co potřebujete vědět

Na oční klinice Vám provedeme komplexní vyšetření zraku, konzultaci a přípravu k operaci. Věnujeme se léčbě onemocnění sítnice a zeleného zákalu, odstranění zákalků sklivce a operaci šedého zákalu a dioptrických vad. Operační sály oční kliniky a jejich oční laboratoře jsou vybaveny nejmodernějšími diagnostickými a měřícími přístroji. Naše sídlo je na poliklinice v ulici Rokycanova, oční kliniku najdete v 5. patře, kam se pohodlně dostanete výtahem. V 5. patře se nachází dvě recepce, vyšetřovny, oční laboratoře, ordinace očních lékařů, operační sály kliniky se zázemím a také vedení společnosti. V přízemí této budovy máme naši oční optiku.

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Ráda bych touto cestou velice poděkovala pánu primářovi Vladimiru Kordovi, ostatním doktorům a také skvělému personálu kliniky za vysoce kvalifikovanou práci, za péči, a chtěla bych od sebe a od jména mé maminky popřát všem vám k Vánocům a do Nového roku zdraví, štěstí, úspěchů, aby se dařilo Vaší klinice a Vy mohli i nadále pomáhat lidem otvírat oči:-).

Antonina Saranchuk 24.11.2017
Uvozovky

Nedávno jsem na zdejší oční klinice absolvovala operaci oka (vitrektomii). Zákrok dopadl výborně. Děkuji i touto cestou panu primáři MUDr. Kordovi a jeho pracovnímu týmu za výbornou zdravotní péči a současně i za velmi lidský a vstřícný přístup ke mě. Cením si toho.

I. Kozlerová 4.4.2022
Uvozovky

Byl jsem dnes ve čtvrtek u Vás na klinice poprvé. Proto bych rád ocenil přístup paní doktorky a sestřiček z ordinace. Vše mi vysvětlily, byly příjemné a z vyšetření udělaly příjemně strávený čas. Jsem si jist, že ostatní pacienti mají z návštěv podobný pocit, tak jen doufám, že to tak vydrží. Díky veselému kolektivu už se vlastně těším na další návštěvu.

J. Vojtíšek 9.12.2021
Uvozovky

Ve dnech 20.08. a 22.08.2022 jsem na vaší klinice byla na operaci šedého zákalu. Chtěla bych moc poděkovat celému operačnímu týmu v čele s panem doktorem Gapuninem, který obě operace prováděl. Málokde jsem se setkala s tak laskavým a vstřícným přístupem jako u tohoto lékaře. Ještě jednou moc děkuji a přeji celému kolektivu hodně úspěchů v další práci.

J. Prudká 25.8.2022
Uvozovky

Dobrý den,chci tímto moc poděkovat p. primáři Kordovi za jeho péči, a vynikající práci,kterou dělá. Byla jsem na vitrektomii oka na sklivc.zákalky,a dnes na kontrole měsíc po operaci mi sdělil,že je vše v pořádku,oko je čisté,bez jakýkoliv zákalku a hojí se dobře🙂.Proto jsme se domluvili na operaci druhého oka,na kterém mě také trápí zákalky.Pan primář je skvělý lékař,kterému důvěřuji,protože vše srozumitelně a jasně vysvětlí,a já vím,že se svěřuji do nejlepších rukou.Pokud se někdo rozhoduje kam jít na vyšetření,zákrok či operaci očí,tak jedině na tuto oční kliniku,vřele ji doporučuji.Jsou zde také příjemné a usměvavé sestřičky,a to se člověk hned cítí lépe,a spadne z něj stres a obavy.Přeji této klinice co nejvíce spokojených pacientů jako jsem já.

L. Matoušková 6.5.2024
Uvozovky

Dovolte, abych Vám touto cestou vyslovila poděkování a vyjádřila úctu, profesionalitu k práci celého týmu pracovníků, počínaje příjemným slečnám na recepci, řidičům pod vedením pana primáře MUDr. Vladimíra Kordy Ph. D., MBA. S takovým profesionálním, lidským přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. U Vás jsem se cítila jako doma a věděla jsem, že jsem ve výborných rukou. Pan primář je pro mě anděl strážný. Je profesionál na pravém místě. Děkuji mu z celého srdce za záchranu oka (sítnice). Ještě mě čeká další operace (šedý zákal, čočka). Věřím, že se zákrok povede a očičko bude v pořádku. Zázraky se dějí a pro mě už zázrak je ten, že jsem právě jela do této úžasné kliniky. Jsem šťastná a nadšená, že se operace povedla. Všem, kteří mají problémy s očima vřele doporučuji tuto kliniku Oftex v Pardubicích. Na základě mých pozitivních zkušenostech jsem do Oftexu doporučila celou svou rodinu a známé. Pan primář může být právem hrdý na svou kliniku. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a spokojených pacientů

Lenka Forejtová 20.10.2021
Uvozovky

Velmi příjemná zkušenost ,naprostá spokojenost profesionalita v přímém přenosu.Není co dodat jen Děkuji.

J. Martinovský 14.2.2024
Uvozovky

Děkuji za dnešní vyšetření, za rychlost objednání a opravdu profesionální přístup k problému. Málo kdy se toto v našem zdravotnictví vidí.

Aleš Jirout 18.5.2015
Uvozovky

Děkuji touto cestou panu primáři MUDr. Vladimíru Kordovi Ph.D., panu MUDr.Lubomíru Továrkovi a celému týmu pracovníků za profesionální a přitom lidský přístup při operaci šedého zákalu + čočka, která mi byla minulý měsíc na Vaší klinice provedena. S výsledkem operace jsem velice spokojena. Všem přeji hodně pracovních úspěchů a spokojených pacientů.

E. Papáčková 27.7.2022
Uvozovky

Dne 23.11.2021 jsem byl ve Vašem zařízení na vyšetření. Dle zprávy mě vyšetřoval pan Mudr.Gapunin Igor. Byl jsem úplně unešen empatií pana doktora. Všechno mi vysvětlil, doporučil nasledný postup. Musím říci, že jsem se s tak super přístupem ještě za svůj život nesetkal a to už bohužel něco pamatuji. Za mě je to pan doktor. Kdyby tak všichni byli jako on. Jinak celkově na mě Vaše zařízení působilo velmi dobrým dojmem-příjemný personál i interiér.

Ing. L. Holeček 23.11.2021

Oftex tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky
Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Obrázek
MUDr. Eva Kováčiková
Zástupce primáře kliniky, Vedoucí divize lékařů, sítnicový specialista, vitreoretinální chirurg a estetické operace
Obrázek
MUDr. František Benda, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Evžen Fric, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Igor Gapunin, Ph.D.
Refrakční specialista a kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Lucie Hrachová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Martin Kacerovský, Ph.D.
Kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Stanislav Kolbach
Refrakční specialista a estetické operace
Obrázek
MUDr. Kateřina Kupcová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Sabina Matušková, Ph.D.
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Antonín Pitaš
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Alena Stöhwasserová
dětská oftalmologie
Obrázek
MUDr. Lubomír Továrek
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Petra Zoláková
Odborná lékařka
Obrázek
Mgr. Alena Boušková
optometristka
Obrázek
Bc. Kristýna Jiroutková
Optometristka
Obrázek
Mgr. Lenka Žemličková
Vedoucí divize optometristů, optometristka
Obrázek
Bc. Jana Štaffová, MBA
Výkonná manažerka
Obrázek
Bc. Tereza Sovová
Staniční sestra
Obrázek
Markéta Benešovská
Sálová sestra
Obrázek
Jana Hauptová
Všeobecná sestra
Obrázek
Nikola Krpálková
Všeobecná sestra
Obrázek
Iveta Kulhavá
Všeobecná sestra
Obrázek
Blanka Pelcová
Ošetřovatelka
Obrázek
Mgr. Michaela Podhorská
Všeobecná sestra
Obrázek
Mgr. Monika Preislerová
Všeobecná sestra
Obrázek
Nikola Richterová
Všeobecná sestra
Obrázek
Andrea Spěváková
Všeobecná sestra
Obrázek
Kateřina Žáková
Laborant
Obrázek
Eva Alinčová, DiS.
Optička
Obrázek
Kateřina Kolínová
Optička
Obrázek
Bc. Michaela Kroutilová
Vedoucí recepčních
Obrázek
Aneta Janišová
recepční
Obrázek
Gabriela Řeháková
Recepční
Obrázek
Ing. Blanka Stradiotová
Recepční
Obrázek
Bc. Aneta Svědirohová
Recepční
Obrázek
Josef Cipryán
Řidič sanitního vozu
Obrázek
Petr Nagl
Řidič sanitního vozu

REFRAKČNÍ AMBULANCE

Refrakční poradna poskytuje vyšetření a konzultace pacientů se zájmem o operační odstranění dioptrické vady, podrobné vyšetření na: pentacamu, endoteliálním mikroskopu, IOL masteru před operací výměny nitrooční čočky.

Křížky