Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Ulrichovo náměstí 762, 500 02, Hradec Králové
Telefon

Najdete nás v centru Hradce Králové, nedaleko od křižovatky ulic Gočárova třída a Střelecká směrem k ulici Mánesova. Zaparkovat můžete přímo na Ulrichově náměstí.

Ordinační doba očního centra Hradec Králové

Neordinujeme

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a sítnice (vyšetření očního pozadí nepřímým oftalmoskopem, fundus kamerou, OCT atd.) Samozřejmostí jsou i odborná vyšetření ostatních částí oka, včetně léčby akutních očních nemocí.
Na této pobočce je zdravotní péče plně hrazená zdravotními pojišťovnami.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Prosíme posledního pacienta v dopoledních hodinách na vyšetření očního pozadí či přeměření zraku, nechť se objednává nejpozději na 11:00. V odpoledních hodinách nejpozději hodinu před koncem pracovní doby

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Vážený pane doktore, včera jsem byla na dalším vyšetření v Onkologické poradně v Hradci Králové, kde se zjistilo, že nádor je neškodný, budu pravidelně jezdit na kontroly, zda se piha nezvětšuje nebo jinak nemění. Děkuji Vám ještě jednou za Vaši reakci na můj dotaz, měla jsem hrozný strach, co bude dál, ale Vy jste mi dal naději. Jste opravdu lékař na svém místě a takových je dnes opravdu málo. Pro mne jste jedním z Andělů, který mi přišel pomoci. Přeji Vám hodně zdraví, ať můžete i nadále pomáhat svým pacientům.

Hana Citová Voláková 24.3.2017
Uvozovky

Vážený pane řediteli, chtěla bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za sebe i svého syna, za Vaši ochotu, empatii a profesionální přístup při řešení našeho zdravotního problému.

Jana Novotná 15.6.2014
Uvozovky

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za vyšetření mého táty. Byl naprosto spokojen s Vaším perfektním přístupem a přístupem všech ostatních. Moc děkuji.

Martina Jedličková 24.5.2017
Uvozovky

Dobrý den, tak jsem byl u pana doktora v Hradci Králové, je to fakt frajer, super jednání a přístup, byl jsem moc spokojen. Oči jsou unavené, ale bez poškození, takže super a navíc jsem v klidu, protože mě bude mít pod kontrolou.

Jiří Prokop 11.4.2012

Oftex tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Obrázek
MUDr. Lucie Hrachová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Kateřina Kupcová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Nataliia Travianková
Odborná lékařka
Obrázek
Bc. Tereza Sovová
Staniční sestra
Obrázek
Jana Hauptová
Všeobecná sestra
Obrázek
Nikola Krpálková
Všeobecná sestra
Obrázek
Mgr. Michaela Podhorská
Všeobecná sestra
Obrázek
Nikola Richterová
Všeobecná sestra
Obrázek
Ing. Mgr. Martina Zemanová
Staniční sestra a manažerka kvality

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky