Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Bedřicha Smetany 55, 288 02, Nymburk
Telefon

Do očního centra se dostanete z ulice Bedřicha Smetany. Ordinace se nachází ve 3. patře Obecního domu s výtahem. Parkování je možné přímo u budovy.

Ordinační doba očního centra Nymburk

Neordinujeme

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a sítnice.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Prosíme posledního pacienta v dopoledních hodinách na přeměření zraku, nebo vyšetření očního pozadí, nechť se objednává nejpozději na 11:00. V odpoledních hodinách nejpozději hodinu před koncem pracovní doby. Děkujeme za pochopení.

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

jsem Vaše vděčná operantka - zákaznice - pacientka, nevím co je výstižnější a nemohu jinak, než Vám poděkovat za pečlivé vyšetření v Nymburce, báječného řidiče p. Jiřího Lípu při 3 jízdách do Pardubic a zpět - ochotný, milý a je vidět, že ho práce baví a zajímá. Jednání v Pardubicích pozorné, profesionální. Operující lékař skvělý, uklidnující, rychlý a zákrok bezbolestný. Všude čisto, pořádek, neustále větráno. Následné kontroly v Nymburce pečlivé, milé a bez čekání. Těšíte se na každou návštěvu. Velmi milá profesionální je následná péče ve Vaší OPTICE. Jste SKVĚLÁ společnost, výborně vedená, kéž by takových zdravotnických pracovišt a kolektivů jako u Vás bylo více. Za Vaši péči velmi děkuji a přeji Vám do dalších let jen úspěchy a spokojené lidičky.

N. Kokojanová 27.9.2022

Oftex tým

Obrázek
Renáta Hůlová
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky