Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Komenského 44, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
Telefon

Najdete nás v pravém horním rohu Starého náměstí v přízemí budovy, kam je vstup přímo z ulice.  Vchod se nachází u stojanu OFTEX.

Ordinační doba očního centra Rychnov nad Kněžnou
07:00 - 13:45 MUDr.Gapunin

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a onemocnění sítnice.

Využijte internetové objednání ke svému lékaři dle rozpisu. Prosíme pacienty, aby se na první vyšetření a vyšetření očního pozadí objednávali nejpozději hodinu před koncem ordinační doby nebo hodinu před polední pauzou. Pro dřívější termín se lze objednat do OFTEX Praha nebo OFTEX Oční klinika v Pardubicích .

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Dobrý den! Včera jsem absolvovala akutní vyšetření očí v Rychnově nad Kněžnou.Byla jsem velice spokojena.Tímto bych chtěla moc poděkovat milé sestřičce Jarkovské a panu doktoru Gapuninovi za laskavé a vstřícné jednání.Kozlová M.

M. Kozlová 19.1.2023
Uvozovky

Dobrý den.
Byla jsem u vás 1.4 a 2.4 2023 na operaci šedého zákalu.
Toto cestou bych chtěla poděkovat celému kolektivu kliniky Oftexu za skvěle odvedenou práci a za velmi lidský a vstřícný přístup ke mě.Moc si toho vážím.
Zároveň bych chtěla pochválit celý kolektiv vaší pobočky Oftexu v Rychnově nad Kněžnou.
Ještě jednou velké děkuji.

Eva Rolečková 5.4.2023
Uvozovky

Před týdnem jsem absolvovala preventivní vyšetření očí v Rychnově nad kněžnou. Je mi již přes 70 let a tak již mohu porovnat kvalitu vyšetření a jednání lékařů. Nyní nezůstalo u jednoho vyšetření, ale bylo to několik úkonů. Pan doktor Igor Gapunin byl velmi pečlivý a svědomitý. Vše mi důkladně vysvětlil a zodpověděl mnoho dotazů. Také bych řekla, že prostředí v Rychnově je klidné a to díky sestřičce paní Jarkovské. Ještě jednou moc děkuji a přeji jen to dobré.

M. Michlová 1.11.2021
Uvozovky

Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální a vstřícný přístup sestry Dagmar Jarkovské. Z této ordinace odcházíme vždy spokojeni a proto jsem zde objednala i svého vnuka. Děkuji

J. Chovančíková 14.10.2022
Uvozovky

Už několik let jsme s manželem v péči vaší oční ordinace v Rychnově nad Kněžnou a nemůžeme si přístup a léčbu vašich zaměstnanců vynachválit. Konkrétně sestřičky paní Jarkovské a pana doktora Gapunina. Právě on mi před dvěma dny v Pardubicích operoval šedý zákal, takže jsem zjistila, že nejen ordinace, ale i klinika je po všech stránkách špičková. Pan doktor Gapunin je výjimečný lékař i člověk. Škoda, že neléčíte záda, ta svá bolavá bych vám hned svěřila - říkám z legrace. Ať se vám daří.

L. Citová 2.6.2022

Oftex tým

Obrázek
MUDr. Monika Adamková
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Igor Gapunin, Ph.D.
Refrakční specialista a kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Nataliia Travianková
Odborná lékařka
Obrázek
Dagmar Jarkovská
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky