Reference služeb pro zaměstnavatele

OFTEX pečuje i o celé společnosti

Vážíme si také spolupráce s významnými zaměstnavateli, kteří vložili svou důvěru v naši péči o zdraví očí jejich zaměstnanců. Člověk vnímá svět z 80% pomocí zraku, je tedy více než důležité, aby člověk o svůj zrak pečoval. Pokud je jednotlivec v této snaze o péči o své oči podpořen také zaměstnavatelem, jsme tady my, tým oční kliniky a sítě očních center a optik, abychom se o vše důležité postarali, tak jako u těchto firem:

Life Line Medical s.r.o.

Life Line Medical je agentura vybírající kandidáty lékařského a nelékařského personálu ze zahraničí pro zaměstnavatele v ČR. Zajišťujeme komplexní HR servis pro zaměstnavatele.
Pro společnost Life Line Medical zajišťujeme naše odborníky do poroty pro výběrová řízení uchazečů o práci v oftalmologii.

Enteria Pardubice a.s.

Posláním českého stavebního holdingu enteria a.s. je majetková a funkční integrace malých a středních českých podniků v zájmu posílení jejich globální konkurenceschopnosti. Vycházíme při tom z faktu, že v moderní ekonomice mohou úspěšně obstát pouze společnosti silné, tedy velké a zároveň kvalitní.
Pro společnost Enteria zajišťujeme preventivní prohlídky zraku celého týmu.

EUC Premium s.r.o.

EUC Premium je ambulantní zdravotnické zařízení specializující se na prémiovou lékařskou péči a zdravotní služby pro individuální klientelu i pro zaměstnavatele. V segmentu služeb pro zaměstnavatele jsme vůbec největším poskytovatelem na českém trhu a také v oblasti prémiové lékařské péče patříme mezi nejúspěšnější české společnosti.

Hrochostroj a.s.

Akciová společnost Hrochostroj vznikla v roce 2015 za účelem podpory a rozvoje kolejové mechanizace, zejména pro skupinu hroších firem – Chládek a Tintěra Pardubice, Litoměřice, Havlíčkův Brod a Hroší stavby Morava. Předmětem této podpory je zajištění kvalifikovaného personálu a potřebné kolejové mechanizace pro výstavbu a údržbu kolejového svršku a spodku, jako jsou podbíječky pro směrovou a výškovou úpravu kolejí a výhybek, štěrkové pluhy pro úpravu štěrkového lože, čističky kolejového lože s následným odvozem vytěženého materiálu a další.

Chládek a Tintěra Pardubice, a. s.

Předmětem činnosti naší společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti výstavby, rekonstrukce a opravy technické infrastruktury státu a obcí (koleje, mosty, silnice, vodovody, kanalizace) a v segmentu pozemního stavitelství (občanské, průmyslové, bytové, sociální, nemocniční stavby). Dynamicky rozvíjíme nabídku informačních produktů v oblasti projekce a stavební diagnostiky, investičního a realizačního inženýringu včetně developerských projektů. Naše společnost je vedoucím podnikem na českém trhu termitového svařování kolejnic a budování bezstykové koleje.

Prodin a.s.

Firma Prodin a.s. Pardubice je projekční, inženýrská a konzultační společnost, která působí na trhu od roku 2002. Je to moderní, dynamická a komunikativní firma založená na úzké spolupráci s objednateli prací a na vstřícném jednání s orgány státní správy a samosprávy. Naše společnost je stoprocentně vlastněna českým kapitálem. Zároveň firma vlastní projekční firmy Multiaqua Hradec Králové s.r.o., Forgas Pardubice a.s. a Gon a.s. Hradec Králové.

Schott CR s.r.o.

SCHOTT je mezinárodní technologický koncern, který již více než 125 let vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy, čímž přispívá ke zlepšování životních a pracovních podmínek. Skupina SCHOTT se zaměřuje zejména na odvětví průmyslu domácích spotřebičů, farmaceutický průmysl, solární energii, elektroniku, optiku a také automobilový průmysl.
Pro společnost Schott CR zajišťujeme oční preventivní prohlídky zaměstnanců.

Sport klinik s.r.o.

Soukromé chirurgické centrum SPORTKLINIK Vám nabízí široké spektrum služeb nejen pro sportovce. V čele kliniky stojí zkušený MUDr. Jiří Neumann, šéflékař Českého atletického svazu, který vybudoval tým specialistů z mnoha oborů. Pod jednou střechou tak u nás najdete vše, co je potřeba k péči o pohybový aparát.
Pro společnost Sport klinik zajišťujeme ošetření zaměstnanců.

Stora Enso Wood products Ždírec s.r.o.

Stora Enso je lídrem na světovém trhu v oblasti obnovitelných technologií obalových materiálů, biomateriálů, dřeva a papíru. Divize Stora Enso Wood Products poskytuje řešení na bázi dřeva pro výstavbu a bydlení. Náš sortiment produktů pokrývá všechny oblasti městských konstrukcí, včetně masivních dřevěných prvků, bytových jednotek, dřevěných komponent, pelet a řeziva.

Český atletický svaz

Český atletický svaz (ČAS) je samosprávným sdružením atletických oddílů a klubů na území České republiky. Eviduje kolem 55 tisíc členů ve více než 270 oddílech a klubech. ČAS je členem Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF) a jejím prostřednictvím kontinentální Evropské atletiky. V roce 2017 slaví ČAS 120 let své působnosti. Jsme rádi, že i my se můžeme díky péči o oči atletů starat.

KVIS s.r.o.

Společnost KVIS s.r.o. začala působit jako regionální dodavatel vodohospodářských staveb od menších až po středně velké. Dnes již dodáváme i stavby o objemu 100 miliónů a více. Od roku 2008 je členem stavební skupiny enteria. Předmětem činnosti je výstavba, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí, a to především vodovodů a kanalizací včetně příslušných objektů. Dále jsou to úpravy vodních toků, výstavba hrází a monolitických betonových konstrukcí. V plném rozsahu jsme schopni zajistit i projekci vodohospodářských staveb včetně jí příslušející inženýrské činnosti.

AVX Czech Republic s.r.o.

AVX Czech Republic s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti AVX Corporation se sídlem v Jižní Karolíně v USA (jejímž vlastníkem je japonská společnost Kyocera Group). AVX Corporation je předním světovým výrobcem pasivních elektronických součástek a uznávaným technickým lídrem v oboru. Svým tržním podílem je i dominantním hráčem na světovém trhu.

Pro společnost AVX Czech Republic s.r.o. zajišťujeme preventivní oční prohlídky všech zaměstnanců.

OFTEX POLSKA Sp. z o. o.

A mnoho dalších společností, kterým vyšetřujeme zdraví očí jejich zaměstnanců. Můžete být mezi nimi i Vy a Vaše společnost. Obraťte se na nás.