Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
U Nemocnice 4, 568 02, Svitavy
Telefon

Najdete nás ve třípatrové budově vlevo od areálu nemocnice. Možnost parkování je přímo před budovou. Oční centrum se nachází v 1. patře budovy INMED, kde lze využít výtah.

Ordinační doba očního centra Svitavy
07:00 - 17:00 MUDr. Smetanyuk

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a sítnice.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Prosíme posledního pacienta v dopoledních hodinách na vyšetření očního pozadí či přeměření zraku, nechť se objednává nejpozději na 11:00. V odpoledních hodinách nejpozději hodinu před koncem pracovní doby.

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

tento týden jsem absolvovala vyšetření v oční ambulanci Oftex ve Svitavách, v úterý 12.5. perimetr, ve čtvrtek 14.5. kontrolu. Ráda bych poděkovala lékaři (dle rozpisu měl službu MUDr. Kolbach), který mi sdělil důvod vyšetření, každý svůj úkon popsal, vysvětlil, vše trpělivě a ochotně. Rovněž děkuji sestřičce paní Šimkové a mladé paní či slečně Maršálkové z optiky za milé a vstřícné jednání. Velmi dlouho jsem od lékaře neodcházela s tak dobrým pocitem. A to i přes nelehkou dobu, kterou právě prožíváme.

Marcela Górecká 12.12.2018

Oftex tým

Obrázek
Kateřina Fuchsová
sestra
Obrázek
Petra Smolíková
Všeobecná sestra
Obrázek
Monika Šimková
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky