Operace sítnice

Erudovaní oční chirurgové oční kliniky OFTEX se dlouhodobě specializují na léčbu a operace závažných onemocnění sítnice.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Operace sítnice

Erudovaní oční chirurgové oční kliniky OFTEX se dlouhodobě specializují na léčbu a operace závažných onemocnění sítnice. Jde zejména o krvácení do sklivce, degenerativní onemocnění sítnice, odchlípení sítnice a operace makulární díry.

Nebojte se svého onemocnění, určitě Vám pomůžeme.

Operační léčba onemocnění sítnice

Všechny zákroky provádíme nejmodernější 25G nebo 27G operační technikou na přístroji Constelation firmy Alcon. Díky této metodě je operační rána jen o velikosti 0,3 mm a představuje tak pro pacienta minimální operační zátěž.

Zaměřujeme se i na léčbu věkem podmíněné makulární degenerace. Toto onemocnění je nejčastější příčinou praktické slepoty ve vyspělých zemích a projevuje se nejprve pokrouceným viděním a poté ztrátou centrálního zraku. Jednou z lékařských metod používaných na OFTEX oční klinice ke zlepšení stavu zraku je nitrooční aplikace speciálních léků.

Mezi další operace prováděné na naší klinice patří makulární peelingoperace makulárních děrodchlípení sítnice a další. Všechny zákroky provádíme také v místním znecitlivění pomocí nejmodernější a nejšetrnější metody vitrektomie.

Průběh operace a tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky
Obrázek
MUDr. Eva Kováčiková
Zástupce primáře kliniky, Vedoucí divize lékařů, sítnicový specialista, vitreoretinální chirurg a estetické operace
Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky

Cena zákroku

Všechny operace sítnice a sklivce jsou na našem pracovišti hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Níže uvádíme orientační ceny zákroků. Veškeré informace o cenách s Vámi osobně projedná lékař nebo se můžete informovat na naší telefonické infolince 608 800 886.

Ceny odpovídají operaci za jedno oko.

Operace sítnice a sklivce

Krvácení do sklivce 5 000 Kč
Odstranění zákalků sklivce, doplatek za bezstehovou techniku 5 000 Kč
Laserová metoda léčby zákalků sklivce 12 000 Kč
Onemocnění sítnice při cukrovce 5 000 Kč
Odchlípení sítnice 5 000 Kč
Operace makulární díry, epimakulární membrány 5 000 Kč
Operace makulárního edému, VPMD 5 000 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Dovolte, abych Vám touto cestou vyslovila poděkování a vyjádřila úctu, profesionalitu k práci celého týmu pracovníků, počínaje příjemným slečnám na recepci, řidičům pod vedením pana primáře MUDr. Vladimíra Kordy Ph. D., MBA. S takovým profesionálním, lidským přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. U Vás jsem se cítila jako doma a věděla jsem, že jsem ve výborných rukou. Pan primář je pro mě anděl strážný. Je profesionál na pravém místě. Děkuji mu z celého srdce za záchranu oka (sítnice). Ještě mě čeká další operace (šedý zákal, čočka). Věřím, že se zákrok povede a očičko bude v pořádku. Zázraky se dějí a pro mě už zázrak je ten, že jsem právě jela do této úžasné kliniky. Jsem šťastná a nadšená, že se operace povedla. Všem, kteří mají problémy s očima vřele doporučuji tuto kliniku Oftex v Pardubicích. Na základě mých pozitivních zkušenostech jsem do Oftexu doporučila celou svou rodinu a známé. Pan primář může být právem hrdý na svou kliniku. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a spokojených pacientů

Lenka Forejtová 20.10.2021
Uvozovky

Poděkování patří vstřícnému personálu OFTEX Pardubice a především primáři MUDr. Kordovi, který mě odoperoval. Můj příběh by byl nejméně na tři stránky, tím však nebudu zatěžovat. Z mnoha důvodů došlo u mě k trakčnímu (totálnímu) odtržení sítnice na pravém oku po delší dobu. Oko jsem měl napuštěné více než rok silikonovým olejem a já už ztratil naději, že ještě někdy na toto oko uvidím a přesto se tak stalo. Vím, že v ČR je mnoho očních odborníků, ale nikdo mi nenabídl takovou operací jako MUDr. Korda. Dnes již mám oko po více operačních zákrocích a kontrolách v OFTEX Pardubice a přečtu mnoho řádků z oční tabulky, skoro se blížím maximu. Děkuji tímto všem z OFTEXU Pardubice a primáři MUDr. Kordovi, Ph.D.

J. Tima 6.11.2022
Uvozovky

Chtěl bych vyjádřit veřejně poděkování za poskytnuté služby a péči, včetně operačního zákroku na pobočce v Pardubicích, který se týkal problému se sítnicí oka. Vše bylo dokonale naplánované a organizované. Všude okolo příjemný a ochotný personál a špičkově vybavené pracoviště moderní technikou. Pan doktor s Vámi vše probere a vše vysvětlí. Následná péče rovněž perfektní, plánované kontroly po provedeném zákroku. Můj problém byl odhalen při preventivní prohlídce. Tímto nepodceňujte prevenci a za mne zcela určitě mohu toto pracoviště doporučit dalším pacientům. Lékař, který mě vyšetřoval mne zároveň i operoval a toto hodnotím velice kladně. Ještě jednou všem děkuji.

Z. Matyáš 26.8.2022

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.