Operace šedého zákalu

Díky dlouholetým zkušenostem našich očních chirurgů a použitím nejmodernějších materiálů a technologií budete po operaci znovu vidět jako zamlada.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Co je šedý zákal?

Šedý zákal je oční onemocnění, které je způsobeno více příčinami. Má velmi negativní vliv na zrak a tím i na celkovou kvalitu života člověka. Naštěstí je toto onemocnění ve většině případů chirurgicky léčitelné. V rámci operace šedého zákalu vkládáme do oka umělé nitrooční čočky, které anatomicky i funkčně bezpečně nahrazují zákalem poškozené přirozené čočky. Operaci šedého zákalu máte hrazenou ze systému veřejného zdravotního pojištění.

Průběh operace a tým

VYŠETŘENÍ

Chcete se nejprve nechat vyšetřit? Využijte možnosti odborného vyšetření v síti našich očních center nebo přímo na OFTEX oční klinice. Za našimi výsledky stojí kvalitní tým zkušených odborníků. Podívejte se, s kým se můžete na klinice setkat. Reference od našich pacientů Vám potvrdí, že jsme skutečně tou správnou volbou pro Vaše oči.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás na telefonu 608 800 886.

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky
Obrázek
MUDr. Martin Kacerovský, Ph.D.
Kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. František Benda, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Igor Gapunin, Ph.D.
Refrakční specialista a kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Evžen Fric, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Antonín Pitaš
Kataraktová a refrakční chirurgie

Cena zákroku

Operace šedého zákalu (katarakty) je na našem pracovišti plně hrazena všemi pojišťovnami z veřejného zdravotního pojištění. Po dohodě s lékařem, který zhodnotí Vaše přání a možnosti, lze vybrat také jinou než standardní hrazenou nitrooční čočku. Níže uvádíme ceny doplatků za nitrooční čočky s nadstandardními vlastnostmi. Veškeré informace o cenách s Vámi osobně projedná lékař nebo se můžete informovat na naší telefonické infolince 608 800 886.

Monofokální nitrooční čočka (ALCON) Bez doplatku
Monofokální nitrooční čočka žlutá, asférická (ALCON) Doplatek 5 000 Kč
Monofokální torická čočka (ALCON) Doplatek 12 000 Kč
Monofokální nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Eyhance (TECNIS) Doplatek 11 000 Kč
Monofokální torická čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Eyhance (TECNIS) Doplatek 22 000 Kč
Monofokální nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Vivity (ALCON) Doplatek 32 000 Kč
Monofokální torická čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Vivity (ALCON) Doplatek 38 000 Kč
Trifokální nitrooční čočka Panoptix (ALCON) Doplatek 24 000 Kč
Trifokální torická nitrooční čočka Panoptix (ALCON) Doplatek 28 000 Kč
Trifokální nitrooční čočka At.lisa tri (ZEISS) Doplatek 30 000 Kč
Trifokální torická nitrooční čočka At.lisa tri (ZEISS) Doplatek 36 000 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Vážený pane Kordo, Pišu Vám v souvislosti s prosbou pacientky z Polska – paní Marianny Stąporek. Tato pacientka měla v Váši klinice zákrok katarakty 25. září. 1. října byla u Vás podruhé, protože neviděla dobřé, měla podezření zánětu a doporučení zákroku vitrektomi. Nyní Paní Marianna vidí již dobře a je velmi spokojená. Prosila, abych Vám to napsala a poděkovala Vám a celám personálu za profesionální přístup k pacientovi a přátelskou atmosféru. Děkuji za spolupráci

Marianny Stąporek 25.9.2015
Uvozovky

Dobrý den.
Byla jsem u vás 1.4 a 2.4 2023 na operaci šedého zákalu.
Toto cestou bych chtěla poděkovat celému kolektivu kliniky Oftexu za skvěle odvedenou práci a za velmi lidský a vstřícný přístup ke mě.Moc si toho vážím.
Zároveň bych chtěla pochválit celý kolektiv vaší pobočky Oftexu v Rychnově nad Kněžnou.
Ještě jednou velké děkuji.

Eva Rolečková 5.4.2023
Uvozovky

Absolvovala jsem včera operaci šedého zákalu na jednom oku a již se těším na operaci druhého oka. Hned ráno jsem si odstranila krytí oka a nestačila jsem se divit. Stal se doslova zázrak!!! Teprve jsem zjistila jak špatně jsem viděla. Nyní vidím svět kolem sebe úplně jinak. Obrovská spokojenost a děkuji za prozření.

H. Dvořáková 5.11.2022
Uvozovky

Již několik let docházím do očního centra Oftexu v České Třebové. V uplynulých dnech (3. a 12. listopadu 2023) jsem ve Vaší klinice v Pardubicích podstoupil operaci šedého zákalu.. Byl jsem příjemně překvapen celkovou úrovní Vašich služeb na klinice, ale současně mi dovolte, abych touto cestou poděkoval také všem zaměstnancům očního centra, kteří mne na operaci z dlouhodobého hlediska připravovali, zejména paní doktorce Holubové, sestrám, a v neposlední řadě paní Šimáškové, která mi již poněkolikáté pomohla dobrou radou, ať již ve vztahu k provozu očního centra nebo k výběru vhodných brýlí a hlavně díky níž se ve vašem centru cítím vždy velmi příjemně

E. Gryc 15.11.2023
Uvozovky

Před nedávnem jsem podstoupil na vaší klinice vyšetření a následně zákrok na odstranění šedého zákalu.Výsledek byl nad mé očekávání. Co však bych rád zdůraznil, je chování a přístup veškerého personálu, lékařů, sestřiček i recepčních. S tak milým, ochotným a empatickým přístupem jsem se v našem zdravotnictví dosud nesetkal. Rád bych vám touto cestou vřele poděkoval a věřte, že na vaši kliniku můžete být oprávněně hrdý.

Ondřej Maťátko 5.11.2015
Uvozovky

Ve dnech 20.08. a 22.08.2022 jsem na vaší klinice byla na operaci šedého zákalu. Chtěla bych moc poděkovat celému operačnímu týmu v čele s panem doktorem Gapuninem, který obě operace prováděl. Málokde jsem se setkala s tak laskavým a vstřícným přístupem jako u tohoto lékaře. Ještě jednou moc děkuji a přeji celému kolektivu hodně úspěchů v další práci.

J. Prudká 25.8.2022
Uvozovky

Moc Vás všechny zdravím,
velice mě překvapilo přijetí, veškerý servis i velmi šetrný zákrok při operaci šedého zákalu a vůbec profesionálního přístupu celého týmu, pod vedením primáře MUDr. Vladimíra Kordy Ph.D.
Ještě jednou Všem moc děkuju a přeju pevné zdraví !!!
S přáním hezkého dne Josef Krumpl

J. Krumpl 15.11.2023
Uvozovky

Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu lékařů pardubické kliniky OFTEX, za velmi profesionálně a úspěšně provedenou operaci šedého zákalu obou očí, kterou jsem podstoupila v tomto týdnu. Zvláště bych pak chtěla poděkovat ošetřující lékařce MUDr. Pidrmanové a operatérovi MUDr. Kačerovskému za vstřícnost a vysokou odbornost. Při pohledu do zrcadla se občas nestačím divit, co všechno jsem dříve neviděla, je to opravdu zázrak, co Vaši lékaři dokázali. Moc děkuji a budu Vaši kliniku každému doporučovat.

Věra Dostálová 14.5.2017
Uvozovky

Chtěl bych touto cestou poděkovat za operaci šedého zákalu, která proběhla v Očním centru Oftex v Pardubicích. Rychlé objednání, příjemné a usměvavé sestřičky, perfektní vidění již druhý den po výkonu! Všem doporučuji!

Pavel David 20.10.2018
Uvozovky

OFTEX určitě doporučuji. Ne proto, že se na mně někdo usmál. Všichni jsou lidi se svými starostmi a vždy se může stát (což není tento případ), že někdo někomu nesedne. Posuzuji podle přístupu k problému, se kterým jsem přišel – šedý zákal. Proběhlo klasické vyšetření, předoperační vyšetření + konzultace s odborným lékařem a nakonec i k samotné operaci. Každý den po operaci (mám jen dvě oči, takže 2x) večer mi volali, jestli nemám nějaké komplikace. Dokonce klinika nabízí svoz/rozvoz pacientů, čehož jsem využil 2x. Takže nemám žádné výhrady. Problém vyřešen.

A. Plhal 15.12.2021

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.