Operace šedého zákalu

Díky dlouholetým zkušenostem našich očních chirurgů a použitím nejmodernějších materiálů a technologií budete po operaci znovu vidět jako zamlada.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Co je šedý zákal?

Šedý zákal je oční onemocnění, které je způsobeno více příčinami. Má velmi negativní vliv na zrak a tím i na celkovou kvalitu života člověka. Naštěstí je toto onemocnění ve většině případů chirurgicky léčitelné. V rámci operace šedého zákalu vkládáme do oka umělé nitrooční čočky, které anatomicky i funkčně bezpečně nahrazují zákalem poškozené přirozené čočky. Operaci šedého zákalu máte hrazenou ze systému veřejného zdravotního pojištění.

Průběh operace a tým

VYŠETŘENÍ

Chcete se nejprve nechat vyšetřit? Využijte možnosti odborného vyšetření v síti našich očních center nebo přímo na OFTEX oční klinice. Za našimi výsledky stojí kvalitní tým zkušených odborníků. Podívejte se, s kým se můžete na klinice setkat. Reference od našich pacientů Vám potvrdí, že jsme skutečně tou správnou volbou pro Vaše oči.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Kontaktujte nás na telefonu 608 800 886.

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky
Obrázek
MUDr. Martin Kacerovský, Ph.D.
Kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. František Benda, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Igor Gapunin, Ph.D.
Refrakční specialista a kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Evžen Fric, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Antonín Pitaš
Kataraktová a refrakční chirurgie

Cena zákroku

Operace šedého zákalu (katarakty) je na našem pracovišti plně hrazena všemi pojišťovnami z veřejného zdravotního pojištění. Po dohodě s lékařem, který zhodnotí Vaše přání a možnosti, lze vybrat také jinou než standardní hrazenou nitrooční čočku. Níže uvádíme ceny doplatků za nitrooční čočky s nadstandardními vlastnostmi. Veškeré informace o cenách s Vámi osobně projedná lékař nebo se můžete informovat na naší telefonické infolince 608 800 886.

Monofokální nitrooční čočka (ALCON) Bez doplatku
Monofokální nitrooční čočka žlutá, asférická (ALCON) Doplatek 5 000 Kč
Monofokální torická čočka (ALCON) Doplatek 12 000 Kč
Monofokální nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Eyhance (TECNIS) Doplatek 11 000 Kč
Monofokální torická čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Eyhance (TECNIS) Doplatek 22 000 Kč
Monofokální nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Vivity (ALCON) Doplatek 32 000 Kč
Monofokální torická čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Vivity (ALCON) Doplatek 38 000 Kč
Trifokální nitrooční čočka Panoptix (ALCON) Doplatek 24 000 Kč
Trifokální torická nitrooční čočka Panoptix (ALCON) Doplatek 28 000 Kč
Trifokální nitrooční čočka At.lisa tri (ZEISS) Doplatek 30 000 Kč
Trifokální torická nitrooční čočka At.lisa tri (ZEISS) Doplatek 36 000 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Děkuji touto cestou panu primáři MUDr. Vladimíru Kordovi Ph.D., panu MUDr.Lubomíru Továrkovi a celému týmu pracovníků za profesionální a přitom lidský přístup při operaci šedého zákalu + čočka, která mi byla minulý měsíc na Vaší klinice provedena. S výsledkem operace jsem velice spokojena. Všem přeji hodně pracovních úspěchů a spokojených pacientů.

E. Papáčková 27.7.2022
Uvozovky

Absolvovala jsem včera operaci šedého zákalu na jednom oku a již se těším na operaci druhého oka. Hned ráno jsem si odstranila krytí oka a nestačila jsem se divit. Stal se doslova zázrak!!! Teprve jsem zjistila jak špatně jsem viděla. Nyní vidím svět kolem sebe úplně jinak. Obrovská spokojenost a děkuji za prozření.

H. Dvořáková 5.11.2022
Uvozovky

Před nedávnem jsem podstoupil na vaší klinice vyšetření a následně zákrok na odstranění šedého zákalu.Výsledek byl nad mé očekávání. Co však bych rád zdůraznil, je chování a přístup veškerého personálu, lékařů, sestřiček i recepčních. S tak milým, ochotným a empatickým přístupem jsem se v našem zdravotnictví dosud nesetkal. Rád bych vám touto cestou vřele poděkoval a věřte, že na vaši kliniku můžete být oprávněně hrdý.

Ondřej Maťátko 5.11.2015
Uvozovky

Vážený pane řediteli,jmenuji se Josef Tichý,jsem na prahu devadesátky a 35let jsem vojenský důchodce. Jsem 65 let šťastně ženatý. V roce 2013 jsem na Vaší klinice podstoupil operaci obou očí / ŠZ /, k mé veliké spokojenosti. Tento měsíc operaci obou očí absolvovala moje manželka / 86 /, rovněž ŠZ. Velice spokojená. Je plně imobilní na IV a přesto si Váš personál s tímto velikým handicapem poradil. Je až nevídaná ochota personálu-ve všech situacích, hlavně pak při manipulaci s imobilní manželkou. Dnes podstoupila operaci druhého oka a zítra máme u Vás kontrolu. Cítí se i ve svém věku velice příjemně, až komfortně. Věřím, že při Vašem vedení Váš ústav bude dále výborným reprezentantem očního lékařství v celé republice. Ta převeliká ochota a pomoc je u celého personálu - bez výjimky. Ještě jednou tisíceré díky.

Josef Tichý 9.6.2017
Uvozovky

Moc Vás všechny zdravím,
velice mě překvapilo přijetí, veškerý servis i velmi šetrný zákrok při operaci šedého zákalu a vůbec profesionálního přístupu celého týmu, pod vedením primáře MUDr. Vladimíra Kordy Ph.D.
Ještě jednou Všem moc děkuju a přeju pevné zdraví !!!
S přáním hezkého dne Josef Krumpl

J. Krumpl 15.11.2023
Uvozovky

Výsledek operace předčil moje očekávání. Říká se, že nelze vrátit čas. To ale neplatí v tomto případě, vidím jak zamlada! Čtu bez brýlí, pracuji na počítači bez brýlí a konečně si i bez brýlí přečtu cenovku či návod na zboží v obchodě. Slogan kliniky „Otevřeme vám oči“ není pouhá fráze. Mně se rozjasnil svět, bílou barvu vnímám úplně jinak, než před operací. Kliniku OFTEX v Pardubicích mohu upřímně doporučit všem. Přijďte se osobně přesvědčit, určitě budete všichni spokojeni tak, jako já. Celému kolektivu kliniky OFTEX v Pardubicích za jejich profesionální práci děkuji.

Bc. Irena Burešová 15.10.2021
Uvozovky

Dobrý den.
Byla jsem u vás 1.4 a 2.4 2023 na operaci šedého zákalu.
Toto cestou bych chtěla poděkovat celému kolektivu kliniky Oftexu za skvěle odvedenou práci a za velmi lidský a vstřícný přístup ke mě.Moc si toho vážím.
Zároveň bych chtěla pochválit celý kolektiv vaší pobočky Oftexu v Rychnově nad Kněžnou.
Ještě jednou velké děkuji.

Eva Rolečková 5.4.2023
Uvozovky

OFTEX určitě doporučuji. Ne proto, že se na mně někdo usmál. Všichni jsou lidi se svými starostmi a vždy se může stát (což není tento případ), že někdo někomu nesedne. Posuzuji podle přístupu k problému, se kterým jsem přišel – šedý zákal. Proběhlo klasické vyšetření, předoperační vyšetření + konzultace s odborným lékařem a nakonec i k samotné operaci. Každý den po operaci (mám jen dvě oči, takže 2x) večer mi volali, jestli nemám nějaké komplikace. Dokonce klinika nabízí svoz/rozvoz pacientů, čehož jsem využil 2x. Takže nemám žádné výhrady. Problém vyřešen.

A. Plhal 15.12.2021
Uvozovky

Vážený pane Kordo, Pišu Vám v souvislosti s prosbou pacientky z Polska – paní Marianny Stąporek. Tato pacientka měla v Váši klinice zákrok katarakty 25. září. 1. října byla u Vás podruhé, protože neviděla dobřé, měla podezření zánětu a doporučení zákroku vitrektomi. Nyní Paní Marianna vidí již dobře a je velmi spokojená. Prosila, abych Vám to napsala a poděkovala Vám a celám personálu za profesionální přístup k pacientovi a přátelskou atmosféru. Děkuji za spolupráci

Marianny Stąporek 25.9.2015
Uvozovky

Již několik let docházím do očního centra Oftexu v České Třebové. V uplynulých dnech (3. a 12. listopadu 2023) jsem ve Vaší klinice v Pardubicích podstoupil operaci šedého zákalu.. Byl jsem příjemně překvapen celkovou úrovní Vašich služeb na klinice, ale současně mi dovolte, abych touto cestou poděkoval také všem zaměstnancům očního centra, kteří mne na operaci z dlouhodobého hlediska připravovali, zejména paní doktorce Holubové, sestrám, a v neposlední řadě paní Šimáškové, která mi již poněkolikáté pomohla dobrou radou, ať již ve vztahu k provozu očního centra nebo k výběru vhodných brýlí a hlavně díky níž se ve vašem centru cítím vždy velmi příjemně

E. Gryc 15.11.2023

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.