Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Žukovského 887/4, 161 00, Praha 6 - Ruzyně
Telefon

Najdete nás ve 3. patře polikliniky Delta. Vchod do polikliniky je z ulice
Pod Cihelnou. Zaparkovat můžete přímo u budovy.

Ordinační doba očního centra Praha
07:30 - 16:00 Lékař Chariková

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Poskytujeme komplexní oční vyšetření se zaměřením na prevenci a diagnostiku dioptrických vad, šedého zákalu, zeleného zákalu (glaukomu) a onemocnění sítnice.

Pacienta na vyšetření očního pozadí prosíme, nechť se objednává nejpozději hodinu před koncem pracovní doby. Děkujeme za pochopení.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Dne 4.10.2021 jsem poprvé navštívila oční centrum OFTEX v Žukovského ulici, Praha 6-Dědina. Potřebovala jsem zkontrolovat zrak-výměnu brýlí na dálku i na čtení.
Jsem naprosto nadšená a musím vyseknout poklonu všem, kteří na tomto oddělení pracují:-)) Obě sestřičky jsou velmi milé, vstřícné a ochotné, což již při vstupu do ordinace bylo opravdu pěkné. Pracují s pacientem trpělivě, mají laskavý přístup a jsou fakt vtipné :-)))) Pan doktor i paní doktorka se mi plně věnovali bez ohledu na čas, vše mi vysvětlili, vyšetřili mi zrak nejenom pro potřebu brýlí, ale celkově velmi podrobně, což také moc oceňuji. Oba lékaři jsou naprosto skvělí, úžasný přístup k pacientům a velkou trpělivost, na pacienta nespěchají, prostě jsou úžasní. Z toho všeho plyne závěr, ještě nikdy a nikde jsem se nesetkala s tak podrobným očním vyšetření a s tak výbornými odborníky. Všechny moc moc chválím, jsem šťastná, že jsem jejich pacient a všude toto centrum doporučuji !!!

J. Červená 4.10.2021
Uvozovky

PODĚKOVÁNÍ ZA PÉČI
Srdečně touto cestou děkuji za veškerá minulá a zároveň budoucí vyšetření + ošetření ve Vaší klinice (pobočka Pelhřimov MUDr. Lázničková, pobočka Pardubice prim.MUDr. Korda a pobočka Praha) veškerému Vašemu personálu, zejm. prim. MUDr. Kordovi- chválím, s jakou noblesou mi sdělil byť vážnou diagnózu. Na dlouhé cesty z Pelhřimova se vždy dokonce těším- vítanou je možnost přijet Vaší vlastní "Oftexovou" sanitou, řidiči jezdí brilantně. Ještě jednou děkuji a všechny zdravím.
MUDr. Iva Šteflová, vedoucí lékařka lůžkové části Rehabilitačního oddělení Nemocnice Pelhřimov.

MUDr. I. Šteflová 23.1.2023
Uvozovky

Děkuji týmu v Ruzyni (paní doktorce Charikové a sestrám Tolarové a Třeškové) za perfektně odvedenou práci a zejména za výtečné lékařské prostředí, které vytvářejí. Jsem rád, že zdravotnické prostředí může mít pohodovou atmosféru danou lidmi, které práce baví. Asi se řídí rčením "Veselá mysl půl zdraví" a to se jim daří. Jsem rád, že jsem k Vám přešel. Ať se Vám všem daří.

B. Soukup 11.7.2022

Oftex tým

Obrázek
Marina Chariková
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Valeriy Kim
Manažer klinických studií - optika
Obrázek
MUDr. Stanislav Kolbach
Refrakční specialista a estetické operace
Obrázek
Eliška Tolarová
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky