Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Rokycanova 2798, 530 02, Pardubice
Telefon recepce 1
Telefon recepce 2

Najdete nás v 5. patře polikliniky VEKTOR s výtahem. Vchod do polikliniky je z ulice Rokycanova. Parkování je možné před budovou nebo na placeném parkovišti vedle budovy.

Ordinační doba očního centra Pardubice Rokycanova
08:00 - 15:00 MUDr. Gapunin - operační sál

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Nabízíme vyšetření zraku, měření očních dioptrických vad, aplikaci kontaktních čoček a zrakový trénink. Součástí očního centra je oční optika, která se specializuje na dětské brýlové obruby, ale najdete zde i velký výběr dioptrických a slunečních brýlí pro dospělé.

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Pro dřívější termín vyšetření očí se můžete objednat do druhé z našich pardubických poboček v ulici Sladkovského ZDE.

ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Moc Vás všechny zdravím,
velice mě překvapilo přijetí, veškerý servis i velmi šetrný zákrok při operaci šedého zákalu a vůbec profesionálního přístupu celého týmu, pod vedením primáře MUDr. Vladimíra Kordy Ph.D.
Ještě jednou Všem moc děkuju a přeju pevné zdraví !!!
S přáním hezkého dne Josef Krumpl

J. Krumpl 15.11.2023
Uvozovky

Chtěla bych timto poděkovat všem sestřičkam,doktorům a p.primáři za velmi pečlivé vyšetřeni na klinice v Pardubicích,všichni jsou milí,usměvaví,je vidět,že dělají vše nejlepší pro pacienta,moc se mi líbila rychlost,a preciznost vyšetření,a zařízení kliniky.Tak milé chování všech zaměstmanců jsem dlouho nezažila..tuto kliniku mohu jen doporučit,a vím,že se svěřuji nejlepšim odborníkům,když jsem objednána na operaci oka..mám ze všeho skvělý pocit..Děkuji🙂

L. Matoušková 13.3.2024
Uvozovky

Dobrý den,chci tímto moc poděkovat p. primáři Kordovi za jeho péči, a vynikající práci,kterou dělá. Byla jsem na vitrektomii oka na sklivc.zákalky,a dnes na kontrole měsíc po operaci mi sdělil,že je vše v pořádku,oko je čisté,bez jakýkoliv zákalku a hojí se dobře🙂.Proto jsme se domluvili na operaci druhého oka,na kterém mě také trápí zákalky.Pan primář je skvělý lékař,kterému důvěřuji,protože vše srozumitelně a jasně vysvětlí,a já vím,že se svěřuji do nejlepších rukou.Pokud se někdo rozhoduje kam jít na vyšetření,zákrok či operaci očí,tak jedině na tuto oční kliniku,vřele ji doporučuji.Jsou zde také příjemné a usměvavé sestřičky,a to se člověk hned cítí lépe,a spadne z něj stres a obavy.Přeji této klinice co nejvíce spokojených pacientů jako jsem já.

L. Matoušková 6.5.2024

Oftex tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Obrázek
MUDr. Eva Kováčiková
Zástupce primáře kliniky, Vedoucí divize lékařů, sítnicový specialista, vitreoretinální chirurg a estetické operace
Obrázek
MUDr. František Benda, Ph.D.
Kataraktová a refrakční chirurgie
Obrázek
MUDr. Igor Gapunin, Ph.D.
Refrakční specialista a kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Martin Kacerovský, Ph.D.
Kataraktová chirurgie
Obrázek
MUDr. Stanislav Kolbach
Refrakční specialista a estetické operace
Obrázek
MUDr. Kateřina Kupcová
Odborná lékařka
Obrázek
MUDr. Alena Stöhwasserová
dětská oftalmologie
Obrázek
MUDr. Petra Zoláková
Odborná lékařka
Obrázek
Mgr. Lenka Žemličková
Vedoucí divize optometristů, optometristka
Obrázek
Bc. Tereza Sovová
Staniční sestra
Obrázek
Markéta Benešovská
Sálová sestra
Obrázek
Nikola Krpálková
Všeobecná sestra
Obrázek
Mgr. Michaela Podhorská
Všeobecná sestra

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky