Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Nádražní 42, 560 02, Česká Třebová
Telefon

Do oční optiky se dostanete, přímo z ulice Nádražní. Zaparkovat můžete na nejbližším parkovišti u nádraží, které je vzdáleno asi 2 minuty chůze.

Otevírací doba oční optiky Česká Třebová

Neordinujeme

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

U nás najdete velký výběr dioptrických a slunečních brýlí, brýlových skel, sluneční klipy, pouzdra a příslušenství. Nabízíme měření zraku, aplikaci kontaktních čoček a kompletní brýlový servis. Čištění brýlí ultrazvukem. Součástí oční optiky je naše oční ordinace.

 

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Obrázek

Zákroky a vyšetření

Na této pobočce se neprovádí žádné operace a vyšetření. Pokud potřebujete konzultaci s jedním z našich lékařů, objednejte se v našich očních centrech nebo na klinice.
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Dobrý den, Chtěla bych pochválit pobočku v České Třebové, kde máte krásný výběr obrouček. Při každé mé návštěvě se mě ujala slečna / paní Edita a pomáhala mi s výběrem, byla velice milá a tímto ji děkuji. Děkuji K. Skalová

Kateřina Skálová
Uvozovky

Dobrý den, Chtěla bych těmito slovy pochválit pobočku v České Třebové. Docházím zde na pravidelné kontroly a vyšetření a musím říct, že jsem se nikdy nikde necítila tak dobře jako právě na Vaši pobočce v České Třebové. Máte tam velmi šikovnou slečnu, která Vás vždy přivítá úsměvem, který zahřeje a slovy které pohladí. Umí Vám skvěle poradit s výběrem brýlí, které Vám opravdu sluší a je velmi ochotná s čímkoliv poradit a pomoc. Takových milých lidí je opravdu málo. Dále nesmím opomenout sestřičku, která vlídným hlasem Vám vše vysvětlí, najde pro Vás vyhovující termín a je velmi milá a usměvavá. Dále samozřejmě přichází pochvala na paní doktorku, která mě vždy pečlivě vyšetří a odpoví na vše co mám na srdci a k danému problému najde řešení. Nedávno se mi stala nemilá věc a já si poranila oko, i když nebyla zde v České Třebové tak stačil telefonát Vaši úžasné optometristky a paní doktorka mě vzala hned ve městě Lanškroun kde zrovna ordinovala. Opravdu veliká ochota, dobré srdce a profesionalita je zde v Oftexu v České Třebové. Dnešní doba nese spousty kritiky a pochvala se moc nenosí, avšak Já jsem udělala vyjímku a těmito slovy jsem chtěla Vaši pobočku v České Třebové vyzdvihnout. Přeji Vám dalších takových zaměstnanců jako jsou tady v České Třebové . S přáním krásného dne Miroslava Vlková

Miroslava Vlková 20.7.2023
Uvozovky

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat slečně E. Šimáškové za perfektní a profesionální přístup a pomoc při výběru obrub a skel. Cením si toho, že je ve Vaší optice takový personál, kterému záleží na spokojenosti zákazníka. Slečna Edita je opravdu na správném místě. Brýle už jedině od Vás.

Kateřina Mičková 24.5.2023
Uvozovky

Již několik let docházím do očního centra Oftexu v České Třebové. V uplynulých dnech (3. a 12. listopadu 2023) jsem ve Vaší klinice v Pardubicích podstoupil operaci šedého zákalu.. Byl jsem příjemně překvapen celkovou úrovní Vašich služeb na klinice, ale současně mi dovolte, abych touto cestou poděkoval také všem zaměstnancům očního centra, kteří mne na operaci z dlouhodobého hlediska připravovali, zejména paní doktorce Holubové, sestrám, a v neposlední řadě paní Šimáškové, která mi již poněkolikáté pomohla dobrou radou, ať již ve vztahu k provozu očního centra nebo k výběru vhodných brýlí a hlavně díky níž se ve vašem centru cítím vždy velmi příjemně

E. Gryc 15.11.2023
Uvozovky

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemný a profesionální přístup slečny Šimáškové na pobočce v České Třebové. Chodíme k Vám s dcerami a jsme s ní velice spokojeni. Přeji hezký zbytek dne, Rybková

Andrea Rybková 18.7.2023

Oftex tým

Obrázek
Lucie Faltýnková
Optička
Obrázek
Edita Šimášková, DiS.
Optička

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky