Operace amoce sítnice

Erudovaní oční chirurgové oční kliniky OFTEX se dlouhodobě specializují na léčbu a operace závažných onemocnění sítnice.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Operace amoce sítnice

Odchlípení sítnice můžou předcházet trhliny, které ošetřujeme laserem. Pokud se pod trhlinu dostane tekutina, dojde k odchlípení, které si vyžaduje chirurgické řešení. Operace provádíme metodou vitrektomie. Je tedy odstraněn sklivec a zadní sklivcová membrána. Odloučená sítnice se pak přiloží a uchytí se pomocí laserového ošetření. Sklivcový prostor se na základě rozhodnutí chirurga vyplníme buď plynem, vzduchem, nebo silikonovým olejem, který sítnici přitlačuje k zadní stěně oka. Po zákroku pacient určitou dobu dodržuje polohu hlavy v předklonu.

Průběh operace a tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky

Cena zákroku

Všechny operace sítnice a sklivce jsou na našem pracovišti hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Níže uvádíme orientační ceny zákroků. Veškeré informace o cenách s Vámi osobně projedná lékař nebo se můžete informovat na naší telefonické infolince 608 800 886.

Ceny odpovídají operaci nebo vyšetření za jedno oko.

Operace sítnice a sklivce

Krvácení do sklivce 5 000 Kč
Odstranění zákalků sklivce, doplatek za bezstehovou techniku 5 000 Kč
Laserová metoda léčby zákalků sklivce 12 000 Kč
Onemocnění sítnice při cukrovce 5 000 Kč
Odchlípení sítnice 5 000 Kč
Operace makulární díry, epimakulární membrány 5 000 Kč
Operace makulárního edému, VPMD 5 000 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.