Kontaktní informace
Pin Kde nás najdete? Šipka
Smetanova 1390, 562 01, Ústí nad Orlicí
Telefon

Do očního optiky se dostanete z ulice Dělnická, která ústí přímo na parkoviště budovy GALEN. Nacházíme se v 4. patře budovy, kam je možné se dostat výtahem.

Otevírací doba oční optiky Ústí nad Orlicí
07:30-14:30 Ilona Duchoňová Dis.

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Nabízíme široký sortiment dioptrických, slunečních i sportovních brýlí. Aplikujeme kontaktní čočky a provádíme kompletní brýlový servis včetně oprav. Čištění brýlí ultrazvukem.

 

Tato pobočka slouží jako výdejní místo našeho eshopu www.prodej-cocek.cz.

Obrázek

Zákroky a vyšetření

Na této pobočce se neprovádí žádné operace a vyšetření. Pokud potřebujete konzultaci s jedním z našich lékařů, objednejte se v našich očních centrech nebo na klinice.
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.

POBOČKY OFTEX

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Ráda bych touto formou chtěla poděkovat a vyzdvihnout slečnu optičku Editu Šimáškovou, která mi velice zpříjemnila páteční měření a výběr nových brýlí. Její chování bylo nadprůměrně profesionální. Byla jsem velice mile překvapena, že i takto mladý člověk může vědět tolik informací o svém oboru a ještě je tak pochopitelně a jasně podat zákazníkovi. Celkové její vystupování bylo skvělé. Navíc jsem i velice spokojena s naměřenou korekcí. Vedu ve své profesi tým několika lidí a sama moc dobře vím, jaká je vzácnost najít člověka, který svoji práci miluje a dokáže svoji pozitivitu přenést i na ostatní, tak jako ona na mne. Bylo to natolik působivé, že mi to nedalo a chtěla jsem vám to dát vědět i touto cestou. Přeji krásný zbytek dne.

M. Mojžíšová 12.3.2022
Uvozovky

Chtěla bych touto cestou poděkovat slečně Editě Šimáškové z OFTEX Ústí nad Orlicí, za naprosto úžasný a profesionální přístup k mému synovi, se kterým jsem byla vybírat nové brýle. Slečna byla velmi příjemná a zábavná (umí to s dětmi) a dokázala skvěle poradit.Byla jsem také překvapena velkým výběrem brýlových obrouček, ze kterých jsme mohli volit. Za zmínku také stojí rychlost vyřízení naší objednávky. (Syn předešlé brýle ztratil a bez nich byl ve škole naprosto nemožný.) Ještě jednou velmi děkuji a budeme se nesmírně rádi vracet.

H. Hrdinová 22.8.2022
Uvozovky

Chtěl bych touto cestou poděkovat EDITĚ ŠIMÁČKOVÉ z oční optiky OFTEX ÚSTÍ NAD ORLICÍ, za naprosto profesionální a lidský přístup při řešení mého problému s očima a přípravě nových brýlí. Již dlouho jsem se nesetkal s takovým to přístupem. Z vlastní zkušenosti vím, co dokáží udělat špatně nastavené dioptrie, ale v tomto případě byl výsledek nových brýlí ne 100%, ale 200%. Ještě jednou moc děkuji!!!

J. Martínek 27.7.2022

Oftex tým

Obrázek
Ilona Duchoňová, DiS.
Optička

GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU

V léčbě, následné péči i v preventivní péči se vždy celý tým společnosti OFTEX řídí zásadami jako jsou: Používání nejmodernějších léčebných postupů a vybavení; Transparentní komunikace s klientem; Zodpovědnost za výsledky; Podílení se na vědeckých výzkumech a aplikacích nejnověji zdokonalených způsobů léčby; Klient je pro nás vždy na prvním místě; Dbáme na přirozenou dokonalost ve všem, co děláme. Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech našich pobočkách.

Křížky