Operace očních víček

Jedním z nejčastěji prováděných plastických výkonů v obličeji je blefaroplastika.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Odstranění přebytečné kůže

Jedním z nejčastěji prováděných plastických výkonů v obličeji je blefaroplastika. Při tomto zákroku se odstraňují nevzhledné přebytky kůže horních nebo dolních víček. Dle dohody s pacientem a stavu tkání, je možno provést operaci očních víček samostatně na horních či dolních víčkách nebo zákrok kombinovat. Výsledkem je mladistvější vzhled.

U převislých nebo nadměrných očních víček se nejedná pouze o vady vzhledové, ale i funkční, vyvolávající pocit únavy, bolestivost očí, slzení, zhoršování vidění, bolesti hlavy apod. Před samotným zákrokem je vhodné vše konzultovat s operatérem. Ten s Vámi prodiskutuje, co můžete od zákroku očekávat, rozsah výkonu, období provedení i dobu rekonvalescence, a dozvíte se, zda je možno Váš požadavek reálně splnit.

 

Zákroky na slzných cestách

Zákroky na slzných cestách jsou posledním řešením při problémech s nadměrným slzením. V naprosté většině případů se jedná o stav, kdy jsou slzné cesty zúžené až uzavřené a je nutné je zprůchodnit pomocí sondáže. Dále provádíme průplach slzných cest u nelepšících se zánětlivých onemocnění v slzném kanálku. Do vývodu na okraji dolního víčka je zavedena kanyla, kterou jsou slzné cesty propláchnuty. Zákrok je prováděn v lokální anestezii.

Shrnutí

Chcete-li se zbavit bradavičky na víčku, "pytlů" pod očima či vrásek, jsou oční chirurgové naší oční klinky tou pravou volbou. Oční chirurgové jsou velmi známí svou jemností a citlivostí. Všechny zákroky probíhají ambulantně a s co nejkratším časovým odstupem od konzultace, případně dle Vašeho přání. Všechny výše uvedené výkony jsou kosmetickou záležitostí, a tudíž nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Průběh operace a tým

VYŠETŘENÍ PŘED OPERACÍ

Před samotným zákrokem je důležité sdělit všechny Vaše zdravotní i estetické potíže svému očnímu lékaři, který s Vámi individuálně vyhodnotí, co můžete od zákroku očekávat, jak velký je jeho rozsah a zda jsou Vaše přání a požadavky uskutečnitelné.

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky
Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Chtěla bych poděkovat za skvělou práci, kterou odvedl pan doktor Kolbach. Byla jsem u Vás na operaci horních víček a jsem nadšená. Jinak chci vyzdvihnout celý personál Oftex, za úžasný přístup k pacientům..

A. Pasáková 7.12.2022
Uvozovky

Dobrý den,včera jsem byla na zákroku na klinice OFTEX v Pardubicích. Jsem nadmíru spokojená a velmi potěšená milým jednáním a přístupem celého personálu. Nicméně komu patří mé speciální poděkování je pan Mudr.Jiří Spíšek,který zákrok prováděl a jeho asistující příjemné a starostlivé zdr.sestřičce Spěvákové. Mnohokrát Vám oběma děkuji. Renáta Vaňousová

R. Vaňousová 19.1.2023

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.