Operace očních víček

Jedním z nejčastěji prováděných plastických výkonů v obličeji je blefaroplastika.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Operace očních víček - blefaroplastika

Plastická operace očních víček, tzv. blefaroplastika, patří mezi nejčastější plastické výkony v rámci obličeje. Jedná se o chirurgické odstranění převislé kůže z horního nebo spodního víčka očí. Operace řeší jak estetické, tak i funkční problémy způsobené povolenou kůží očních víček. 

Informace o problému spadlých a povislých víček naleznete zde.

Pokud Vás trápí unavený pohled, povolená kůže, která Vám omezuje periferní vidění, máte jiné potíže způsobené s povolenou kůží víček očí, nebo jednoduše chcete vypadat mladší a svěží, je pro Vás odstranění přebytečné kůže očních víček ideálním řešením s takřka okamžitým výsledkem.

 

Operace očních víček je estetická operace, která dokáže vyřešit problém těžkých víček, problémy s omezeným periferním viděním a případně další přidružené potíže. Tato operace Vám dodá mladistvější vzhled a pomůže Vám s potížemi spojenými s povolenou kůží kolem očí. Výsledky operace bývají velmi uspokojivé a obličej se díky tomu výrazně omladí. Zákrok je vhodný jak pro ženy, tak samozřejmě i pro muže všech věkových kategorií.

Pokud Vás tedy trápí některý z výše uvedených problémů, popřípadě chcete dosáhnout mladistvějšího vzhledu, neváhejte nás kontaktovat. Všechna Vaše přání sdělte našim lékařům, kteří budou usilovat o Vaši maximální spokojenost s výsledkem výkonu.

Průběh operace a tým

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ

Před samotnou operací s pacienty provádíme předoperační konzultaci, kde klient lékaři sdělí všechny zdravotní i estetické potíže, které hodlá řešit. Náš specialista následně tyto informace individuálně vyhodnotí a sdělí pacientovi, co může od zákroku a rekonvalescence očekávat.

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky

Cena zákroku

Operace očních víček je plně hrazena pacientem. Aktuální cenu tohoto zákroku pro horní i dolní víčka můžete nalézt v našem ceníku služeb. Lékař s Vámi na základě Vašich přání a Vašeho zdravotního stavu osobně projedná veškeré podrobnosti ohledně ceny zákroku.

Ceny odpovídají operaci za obě oči.

Horní víčka 10 800 Kč
Dolní víčka 12 800 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Chtěla bych poděkovat za skvělou práci, kterou odvedl pan doktor Kolbach. Byla jsem u Vás na operaci horních víček a jsem nadšená. Jinak chci vyzdvihnout celý personál Oftex, za úžasný přístup k pacientům..

A. Pasáková 7.12.2022
Uvozovky

Dobrý den,včera jsem byla na zákroku na klinice OFTEX v Pardubicích. Jsem nadmíru spokojená a velmi potěšená milým jednáním a přístupem celého personálu. Nicméně komu patří mé speciální poděkování je pan Mudr.Jiří Spíšek,který zákrok prováděl a jeho asistující příjemné a starostlivé zdr.sestřičce Spěvákové. Mnohokrát Vám oběma děkuji. Renáta Vaňousová

R. Vaňousová 19.1.2023

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.