oteklá a červená víčka po operaci

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den.                       Mám k vám velkou prosbu již delší čas mám oteklá a červená víčka mám po operaci těch víček ale už v září loňského roku. Byla jsem na všech možných vyšetření alergie oční kožní každý mi řekne a dá něco jiného a problémy jsou stále horší jako například pálení a pocit jak kdybych měla v očích písek a víčka červená až rudá svědivá a pálivá prostě nic nepomáhá nikdy před operací těch víček jsem neměla problémy prosím poraďte mi co mám dělat moc děkuji jsem v bezradné situaci s pozdravem Foukalová.

Odpověď

Dobrý den paní Foukalová,     toto se na dálku velmi těžce posuzuje. Jestli užíváte, či jste postupně užívala velmi mnoho preparátů, tak je někdy nejlepší vše vysadit a chvíli vydržet. Po zhruba 14 dnech pak zhodnotit stav víček....je přítomen zánět okrajů víček nebo syndrom suchého oka,  jsou víčka suchá (jakoby ekzém) nebo jen otok? V domácích podmínkách můžete zkusit užívání umělých slz bez konzervantů (5xd) a tablet aescin, které působí proti otokům. Oboje je volně prodejné v lékárnách.

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO