Bouchla jsem se do oka, je třeba jít na oční?

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den. Včera jsem se bouchla do pravého oka. Ráno jsem se natáhla pro telefon, pak jsem ještě usnula a hranou jsem se bouchla do oka. nebylo to přímo doprostřed oka, ale spíš vlevo nahoru. Nejprve oko bolelo, ale po chvíli to přestalo. Nyní nebolí, jen když na něj zatlačím, tak lehounce zabolí. Oko nenateklo a žádnou modřinu nepozoruji. Ani nemám žádné zvláštní zrakové vjemy, vše při starém. Jen když jsem si zakrývala druhé oko, tak na to oko do kterého jsem se bouchla vidím o něco hůř do dálky. Ale opravdu jen do dálky, celkově na něj rozmazaně nevidím. Myslíte si, že to mám nějak řešit nebo nechat být. Jinak s okem nic není a když se nepozoruji , je vše při starém a oko vypadá úplně normálně. Jinak na oční kontroly chodím, byla jsem minuý týden a vše v pořádku, mám jen velmi malé dioptrie a brýle v plánu nejsou. Děkuji.

Otázka byla položena 20. 06. 2022 17:28

Odpověď

Dobrý den, spíš si myslím, že na postiženém oku máte vyšší dioptrickou vadu než na druhém. Pokud nemáte ani modřinu a otok, ani zakrváceníé bělmo, je nepravděpodobné, že by se stalo něco uvnitř oka.

Otázka byla zodpovězena 21. 06. 2022 13:41

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2022 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO