Makulární peeling

Erudovaní oční chirurgové oční kliniky OFTEX se dlouhodobě specializují na léčbu a operace závažných onemocnění sítnice.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Makulární peeling

Makulární peeling je nutné provést v případech, kdy se nad místem nejostřejšího vidění utvoří blána, která zhoršuje vidění a zároveň hrozí další komplikace. Operační ránou o velikosti 0,6 mm oční chirurg uvolní a odstraní sklivec. Zároveň je odstraněna zadní sklivcová membrána, která díky vytvářenému tahu může znesnadňovat vstřebávání makulárního edému. Následným odstraněním (peelingem) povrchové membrány sítnice dojde ke kompletnímu uvolnění tahu. Sítnice má tak možnost se narovnat.

Průběh operace a tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky

Cena zákroku

Všechny operace sítnice a sklivce jsou na našem pracovišti hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Níže uvádíme orientační ceny zákroků. Veškeré informace o cenách s Vámi osobně projedná lékař nebo se můžete informovat na naší telefonické infolince 608 800 886.

Ceny odpovídají operaci nebo vyšetření za jedno oko.

Operace sítnice a sklivce

Krvácení do sklivce 5 000 Kč
Odstranění zákalků sklivce, doplatek za bezstehovou techniku 5 000 Kč
Laserová metoda léčby zákalků sklivce 12 000 Kč
Onemocnění sítnice při cukrovce 5 000 Kč
Odchlípení sítnice 5 000 Kč
Operace makulární díry, epimakulární membrány 5 000 Kč
Operace makulárního edému, VPMD 5 000 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.