Operace odstranění brýlí na čtení

Svěřte se s důvěrou do rukou našich očních chirurgů a prožijte život bez brýlí i Vy!

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Odstranění brýlí na čtení

Pokud nosíte brýle na dálku, na blízko nebo na čtenía neskutečně vám to otravuje život, nezoufejte. Existuje totiž elegantní způsob, jak se po čtyřicítce natrvalo zbavit jakýchkoliv brýlí, opět vidět jako zamladaa naplno si užívat aktivního života. Tím řešením jsou nejmodernější nitrooční čočky, tzv. trifokální oční čočky, které vám zaručí kvalitní zrak na všechny vzdálenosti bez brýlí do konce života.

Mohou lidé po čtyřicítce vidět lépe než zamlada?

Co v případě, že jste v mládí viděli jako rys, ale s přibývajícími roky je to stále horší a horší? Přečíst si noviny, jídelní lístek v restauraci, mail nebo smsku začíná být nepřekonatelný problém. Čas nezastavíte. Schopnost pružného zaostřování čočky se s věkem zhoršuje. Je to zejména tím, že po čtyřicítce čočka vysychá a tím ztrácí svoji původní schopnost pružně a rychle měnit svůj tvar. Důsledkem je to, že již nevytváří potřebný počet dioptrií pro ostré vidění. Brýle "na čtení" jsou pak klasickým řešením. Mnoha lidem brýle skutečně překáží, při sportu, mlží se jim při změně teploty, nemluvě o "přehazování" a neustálém "hledání" brýlí nablízko a na dálku.

Oční klinika OFTEX nabízí efektivní řešení s trvalým výsledkem, implantaci umělé multifokální anebo trifokální čočky. Jedná se o jednoduchý bezbolestný zákrok, při kterém je pacientovi do oka vpravena unikátní nitrooční čočkamísto té původní. Vzhledem k tomu, že operační řez je pouze do dvou milimetrů, není třeba žádný steh, celý zákrok probíhá ambulantně a pacient po něm odchází se zalepeným okem domů. Následující den je pacient již bez obvazu a může číst aniž by potřeboval brýle. Pokud třeba pracuje v administrativě, nic nebrání tomu, aby mohl jít klidně i do práce.

Po zákroku pacienti přečtou i ta nejmenší písmena, která měli problém přečíst v mladším věku. A brýle již vůbec nejsou potřeba. Perfektní je ostrost vidění, absolutně čistý obraz i barevná paleta. Výraznost a ostrost barev může být pro někoho zpočátku až zarážející. Trvá měsíc až dva, než se mozek pacienta přizpůsobí dokonalým technickým parametrům jeho nové „umělé čočky“.

Co je lepší? Multifokální nebo trifokální čočka?

Obě čočky dokonale zaostřují jak na blízko, tak do dálky. Při rozhodování o typu čočkyje důležité poznat životní styl pracovní prostředí, ve kterém se pacient běžně pohybuje. Cílem by měla být snaha maximálně využít potenciál získaný operačním zákrokem.Trifokální čočka přináší kromě perfektního vidění nablízko a na dálkuj eště třetí dimenzi, třetí krátkou vzdálenost do 70 centimetrů, kterou ocení lidé pracující často například u obrazovky počítače, ale i všichni zabývající se manuální prací nebo řemesly.

Tým a průběh operace

VYŠETŘENÍ PŘED OPERACÍ

Před samotným výkonem provedeme u nás na klinice předoperační vyšetření, díky kterému oční lékař společně s optometristou navrhne nitrooční čočku právě pro Vaše oko a podle Vašich požadavků.

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky

Cena zákroku

Operace dioptrických vad jsou vždy plně hrazeny pacienty. Po dohodě s lékařem, který zhodnotí Vaše přání a možnosti, lze vybrat také jinou než monofokální nitrooční čočku. Níže uvádíme ceny za nitrooční čočky s nadstandardními vlastnostmi. Veškeré informace o cenách a Vašich možnostech s Vámi osobně projedná lékař nebo se můžete informovat na naší infolince 608 800 886.

Ceny odpovídají operaci nebo vyšetření za jedno oko.

Ceník operace včetně vybrané nitrooční čočky

Monofokální nitrooční čočka sférická (ALCON) 10 500 Kč
Monofokální nitrooční čočka žlutá asférická (ALCON) 15 500 Kč
Monofokální torická čočka (ALCON) 19 000 Kč
Monofokální nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Eyhance (TECNIS) 19 000 Kč
Monofokální torická čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Eyhance (TECNIS) 30 000 Kč
Monofokální nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Vivity (ALCON) 40 000 Kč
Monofokální torická čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti Vivity (ALCON) 46 000 Kč
Trifokální nitrooční čočka Panoptix (ALCON) 32 000 Kč
Trifokální torická nitrooční čočka Panoptix (ALCON) 36 000 Kč
Trifokální nitrooční čočka At.lisa tri (ZEISS) 38 000 Kč
Trifokální torická nitrooční čočka At.lisa tri (ZEISS) 44 000 Kč
ICL pro krátkozrakost nitrooční čočka (Staar surgical) 34 000 Kč
ICL pro dalekozrakost nitrooční čočka (Staar surgical) 35 000 Kč
ICL torická čočka pro astigmatismus (Staar surgical) od 38 000 Kč
LRI (limbální relaxační incise při astigmatismu) 5 000 Kč
možnosti platby a financování

V hotovosti, platební kartou přes terminál, převodem na účet nebo na splátky (individuální splátkový kalendář).

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 888 888 865/0600

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Uvozovky

Na oční klinice OFTEX mi odstranili silné dioptrie, nosila jsem brýle s 24 dioptriemi, po operaci se cítím jako na novém světě, po 40 letech bez brýlí je pro mne zázrak, chci poděkovat celému týmu a vstřícnému personálu, líbilo se mi u Vás.

Renáta Malá 25.6.2010

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.