Estetický laser

OFTEX oční klinika je vybavena přístrojem Jett Plasma Lift MEDICAL, který patří ke kvalitní, bezbolestné technologii k estetické úpravě víček a okolí oka a e-EYE laserem na léčbu syndromu suchého oka.

Křížky

Jsme na trhu od roku 2004. Naším společným cílem je být uznávaným odborníkem v oboru očního lékařství a díky tomu zlepšovat zdravotní obtíže klientů. Každý zaměstnanec společnosti OFTEX je zárukou vysoké úrovně kvality při poskytování moderní a účinné zdravotní péče.

Navštivte jakoukoliv naší pobočkuPardubickémKrálovehradeckém kraji, kraji VysočinaStředočeskémSeveromoravském kraji.

Postgraduální vzdělávání lékařů. Udělení akreditace II. stupně k provádění vzdělávání v základním kmeni oftalmologickém a specializované způsobilosti v očním lékařství. Naše akreditace dovoluje lékařům absolventům absolvovat kmenovou zkoušku a přípravu ke specializované způsobilosti v oftalmologii. Od roku 2016 je skupina společností OFTEX držitelem certifikace ISO 9001:2015.

Podrobnější popis

Tento přístroj používáme k estetickým zákrokům v okolí očí, mezi které patří například:

  • miniplastika horních a dolních víček
  • odstranění vrásek v očním okolí, hlubokých vrásek a jizviček starších 2 měsíců, drobných cévek a fibromů, xanthelasmata - tukové uloženiny, menší intradermální névy, pigmentace

Přístroj funguje na principu vytváření plazmy (svazek elektronů a iontů), která vychází ze špičky přístroje. Paprsek je lineární a pracuje cíleně jen v místě, které potřebujete ošetřit.

Zlatý hrot je určen pro lékařské účely, má vyšší intenzitu (6 - 8) a větší hloubku ošetření 2,5 mm. Typickými zákroky zlatým hrotem jsou: neinvazivní operace víček, vyhlazení hlubokých vrásek, xanthelasmata, pigmentace, hemangiomy, bradavice, fibromy.

Před samotným zákrokem se Vás ošetřující lékař zeptá na Vaše případné alergie, poté přiloží jednu elektrodu na dolní nebo horní končetinu, případně na záda. Ošetřované místo poté potře bezalkoholovou dezinfekcí a aplikuje lokální anestezii. Následně již začne lékař pomocí přístroje pracovat s plazmovým paprskem.

Ošetřená místa přibližně 2 hodiny po zákroku pálí a v tuto dobu je nezbytné je chladit pouze chladným vzduchem, v den zákroku se může dle druhu ošetřovaného místa začít tvořit šedohnědý strup, druhý den se začne tvořit otok, který druhý a třetí den dosáhne svého maxima, čtvrtý den začne otok postupně ustupovat a strupy se začínají odlupovat. Do týdne bývá ošetřené místo zahojeno, u některých pacientů i dříve. Menší vrásky jsou po zákroku ihned pryč, hlubší vrásky mizí nejdéle do 3 měsíců po ošetření. Ošetřované místo během 3 měsíců po výkonu je potřeba preventivně chránit před slunečními paprsky, případně natírat krémem s ochranným faktorem 50, a to z důvodu předcházení vzniku zvýšené nebo snížené pigmentace.

Kontraindikací zákroků jsou veškeré nádory a záněty kůže, těhotenství a kardiostimulátor, další kontraindikací jsou kovové nitrotělní předměty např. rovnátka.

Průběh operace a tým

Obrázek
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Primář oční kliniky
Uvozovky
Garantuji vám kvalitu poskytované péče a za své kolegy bych dal ruku do ohně. Naši pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě.
Uvozovky
Obrázek
MUDr. Stanislav Kolbach
Refrakční specialista a estetické operace
Obrázek
MUDr. Eva Kováčiková
Zástupce primáře kliniky, Vedoucí divize lékařů, sítnicový specialista, vitreoretinální chirurg a estetické operace

Jste připraveni znovu pořádně vidět? Proto jsme tady. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tuto problematiku již s našimi specialisty lidé řeší v rámci online poradny. Zjistěte, zda tyto informace pomohou i vám.

Obrázek
ZEPTEJTE SE LÉKAŘE

Položte dotaz specialistovi nebo se podívejte na již řešené zdravotní problémy.