Vyšetření zraku

očním lékařem

Věděli jste, že při vyšetření zraku může oční lékař odhalit, zda máte vysoký krevní tlak anebo cukrovku? Kvalita vašeho zraku je indikátorem kvality vašeho zdraví i života.
Zrak u dospělých

Kvalitní a dlouhodobá péče o zrak je nezbytnou podmínkou zajištění kvality lidského života. Až 80 % všech informací o světě, ve kterém žijete, zajišťují vaše oči. Moderní životní styl způsobuje nárůst očních potíží díky chronické zátěži očí u počítače, mobilů a televize. Nepodceňujte proto prevenci a své oči si nechte vyšetřit minimálně jednou za rok.

Zrak u dětí

Kvalita zraku je u dětí velmi úzce spjatá s procesem učení. Děti, které trpí skrytou oční vadou, mívají zpravidla potíže ve škole. A protože samy nevědí, že jejich zrak je „poškozený“, netuší, jaké to je, vidět „normálně“. Každé dítě, které má v předškolním a školním věku potíže s prospěchem, by tak mělo být vždy odborně vyšetřeno dětským očním specialistou.


Čtěte dále

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO