Test zraku

mobilní aplikace

Testování zraku pomocí naší mobilní aplikace

Otestujte si zrak v mobilní aplikaciZdravý člověk je obdařen pěti základními smysly, které umožňují organismu přijímat určité druhy informací z okolí. Tyto informace jsou vždy přijímány specializovaným orgánem.  Jedním z pěti základních smyslů člověka je i zrak a příslušným orgánem je v tomto případě oko.

Oko je párový orgán, který umožňuje člověku vidět. Co však je pro nás důležité vědět, že kvalitu vidění máme každý z nás jinou a je pouze na nás, kam až necháme případné problémy s viděním zajít. Ať už jsou důvody zhoršení zraku dědičné, zdravotní, po nehodě nebo z důvodu věku, vždy je třeba o zrak pečovat. Oko je bránou do lidské duše a přijít o zrak, by bylo jako přijít o část sama sebe.

Proto jsme pro Vás připravili mobilní aplikaci, kterou lze zdarma stáhnout do chytrých telefonů a provádět tak testování kvality svého zraku přímo z pohodlí domova.

Test zraku nabízí kontrolu astigmatismu, což je refrakční vada, která je příčinou nesprávného zaostření světla na sítnici. Dále lze testovat barvocit nebo rozlišovací schopnosti lidského oka a rozeznat tak oční vadu v úplném počátku. Pomocí zakrývání střídavě levého a následně pravého oka a sledováním obrázků ze vzdálenosti 35 cm, můžete sami otestovat i ostrost vidění na barevném podkladu nebo zjistit onemocnění sítnice, které je nejčastější příčinou ztráty zrakové ostrosti a v neléčeném výsledku i příčinou trvalé slepoty.

Oko je bránou do lidské duše a přijít o zrak, by bylo jako přijít o část sama sebe.

Jednoduchá a přehledná aplikace test zraku obsahuje jak sadu testů včetně přehledu očních vad jako je šedý zákal, zákal sklivce, syndrom suchého oka, zelený zákal nebo poruchy akomodace, tak i informace o řešení těchto očních vad pomocí operačního zákroku.

Díky této aplikaci se dozvíte i poučné informace o anatomii oka, kde na přehledném obrázku uvidíte všechny jeho nejdůležitější části včetně popisu. Aplikace dále obsahuje lupu, slovník pojmů a tlačítko s možností se ihned objednat na specializované vyšetření na klinice OFTEX.

Pro Váš zdravý zrak uděláme maximum. Těšíme se na Vaši návštěvu, tým OFTEX oční kliniky, center a optik.

Ukázky z naší mobilní aplikace test zraku

Zajímavosti anatomie oka Test oka - sítnice Druhy dioptrických vad Slovníček pojmů - oči Máte otázky k očím?

Stáhněte si naši aplikaci

App Store

Copyright © 2004 - 2020 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO