Vyšetření na OFTEX oční kliniku

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den.Potřebuji vyšetřit oči(na pravé po ůraze nevidím)budu dělat autoškolu a pan doktor potřebuje písemné vyjádření od očního,zda jsem schopen řídit vozidlo sk.B..ŠLO BY SE OBJEDNAT UŽ NA 18.3.14 dopoledne.Děkuji a přeju hezký den.

Odpověď

Dobrý den pane Čejka,     pokud jste měl na mysli objednání na Oční kliniku v Pardubicích, tak na 18.3. není bohužel možné se objednat. Toto, stejně jako každé úterý, probíhá speciální sítnicová poradna a na Vámi vyžadované vyšetření není časový prostor. Vzhledem k tomu, že používáte pouze jedno oko, tak bude nutné provést perimetrické vyšetření (vyšetření zorného pole) a teprve poté vyšetření lékařem, který zhodnotí způsobilost k řízení. Mohu Vám nabídnout kontaktovat recepci oční kliniky v pondělí ráno, zda není nějaké zrušení na pondělí, nebo na středu. Tyto dny by se dalo spojit vyšetření zorného pole i vyšetření lékařem. Případně na sebe uveďte telefon a recepce Vás v pondělí bude kontaktovat.

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO