Tik očí

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den,ráda bych navštívila vaši kliniku,nevím,zda jsem ale na správné adrese,proto tento dotaz. Mám 6ti letého syna a on má tik očí -takové to silné mrkání.Někdy to nedělá vůbec třeba i několik měsíců a teď od ledna neustále a je to horší.Byla jsem toho názoru,že se jedná o neuroticismus ,ale bylo mi od známé řečeno,že snad může jít i o nějakou oční poruchu,případně alergického rázu.Prosím o zodpovězení,zda je toto možné,protože bych případně na vaši kliniku šla s problémem,který nepatří do vašeho oboru.

Odpověď

Dobrý den, ve Vašem případě doporučuji zcela jistě naší Oční kliniku v Pardubicích. Tyto potíže jsou zcela jistě řešitelné, je nutné zjistit příčinu potíží u Vašeho syna na základě odborného vyšetření erudovaným ophtalmologem. Proto se prosím objednejte na našem níže uvedeném telefonním čísle, které je kdispozici nonstop. Termín objednání jsme Vám schopni poskytnout do 14 dnů.

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2021 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO