Špatné vidění na jedno oko po operaci - čočky Tetraflex

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den, v březnu t.r.jsem byla na operaci šedého zákalu obou očí (postupně). Byly mi implantovány čočky Tetraflex HD +24,5 D (vidění bez brýlí na dálku a na střed). Levé oko je v pořádku, ale s pravým mám stále potíže. Od začátku na dálku vidím rozmazaně (hůř než před operací), ani při měření zraku v optice nebylo docíleno úplně ostré vidění na dálku. Krom toho občas se mi udělá trochu mlha před očima a často mám pocit jako když mám v oku smeť. Kapu si umělé slzy - téměř be efektu. Při vyžádaných dalších kontrolách u lékaře nejdřív říkali že je vše vpořádku a při poslední (před 3 týdny) mi bylo sděleno prý že tam je sekundární cataracta. Nechce se mi to věřit, když ten stav vidění je takový od začátku. Bojím se dalšího zákroku na oku. Prosím o radu co by se dalo dělat.

Odpověď

Dobrý den, sekundární katarakta se někdy může objevit ihned po operaci. Pokud máte zájem o konzultaci, můžete se objednat k nám na kliniku. 

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2020 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO