Pálení a bolest očí po Tobradexu

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobry den,
uz asi 5 mesicu me hrozne boli oci zvlast kdyz je zavru.Od ocniho doktora jsem dostala tobradex na zanet spojivek. Kapala jsem ho asi mesic.Bolest byla trochu mensi ale neustoupila uplne. Po dokapani zacala opet ukrutna bolest. Moje ocni lekarka uz mi znovu tobradex nenapsala. Tak jsem sla k jinemu doktorovi ktery tobradex napsal.Po dvou tydnech byla bolest slabsi ale nyni mam pocit ze mi Tobradex jeste vic oci rozbolavuje. Ale oci me porad ukrutne boli. Nevim co s tim. Po ranu jsou oci cervene. Jsou na nich takove fleky z zilek, ktere jsem drive nemela a ty boli. Pouzivam i gelove umele slzy.

Otázka byla položena 18. 09. 2022 07:31

Odpověď

Dobrý den, je pravděpodobné, že po Tobradexu se Vám zhoršil syndrom suchého oka, takže je třeba zvýšit frekvenci kapání umělých slz.

Otázka byla zodpovězena 26. 09. 2022 02:18

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2022 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO