Operace mírné krátkozrakosti metodou ReLEX SMILE

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den,

mám dotaz ohledně vhodnosti laserového odstranění dioptrií metodou RELEX SMILE při mé vadě - krátkozrakost -2D a -0,5 cylindru (na obou očích shodně), vada je už roky ustálená. Byla jsem na vstupním vyšetření na jedné klinice a bylo mi řečeno, že tato metoda pro mě není příliš vhodná, protože mám nízkou vadu a výsledek této metody není tak přesný. Po prostudování dostupných metod laserové korekce zraku je pro mě ale tato metoda vzhledem k bezpečnosti jedinou volbou, do které bych šla. Moc informací o nevhodnosti této metody při nízkých dioptriích jsem na internetu nenašla. Proto prosím o váš názor, předem děkuji.

Jen doplním, že na základě vyšetření mi bylo na sítnici zjištěno degenerativní ložisko, která mi bylo preventivně ošetřeno (LFK), po zahojení laserové korekci jinak nic nebrání.

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, asi Vám příliš nepomohu, protože nemám vlastní zkušenosti s metodou ReLEX SMILE, ale podle toho, co mám o ní načteno, bych se domnívala, že Vaše vada by měla být pro odstranění vhodná. Zkuste kontaktovat jiné pracoviště, kde tuto metodu provádějí.

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2020 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO