Co obnáší mikropulsní laser makuly?

Poradna očního lékaře

Otázka

Dobrý den,
mám na Vás velkou prosbu. Obracím se na Vás jelikož sháním více informací o zákroku, který čeká přítele. (Doporučen mikropulzní laser makuly) Jelikož tomu moc nerozumím a také nevím, zda je vůbec nutné tento zákrok podstoupit, tak mě zajímá, jak by vůbec zákrok probíhal, co by obnášel a jaká je rekonvalescence? Omlouvám se za mnoho dotazů, ale nechtěla bych nic podcenit, zanedbat a pro můj klid na duši se raději předem chci na vše zeptat. Kdyby bylo potřeba doplnit nějaké informace k diagnóze atd. určitě vše ráda doplním.
Doufám, že Vás moc nezdržím a chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš čas.
Obyčejně krásný den

Otázka byla položena 06. 01. 2022 17:17

Odpověď

Dobrý den, zákrok se provádí v sedě u laserového přístroje, který vypadá podobně jako běžný přístroj pro vyšetřování očí. Délka zákroku bývá cca 15 - 20 minut, rekonvalescence obvykle do měsíce, ale toto jsou jen obecné informace, ptejte se především tam, kde ho na zákrok objednali, znají přesnou diagnózu a budou moct lépe zodpovědět otázky, které máte.

Otázka byla zodpovězena 08. 01. 2022 23:37

Zobrazit další dotazy ...

Copyright © 2004 - 2022 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO