Ochrana osobních údajů

Při vyplňování formuláře na stránkách www.oftex.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. OFTEX, s. r. o. si uvědomuje důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Prohlášení OFTEX, s. r. o. k ochraně osobních údajů

Společnost OFTEX, s. r. o. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.oftex.cz, jakožto i všechny údaje získané registrací, objednávek, dotazníků, anket, online objednávání a online poradny, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a OFTEX, s. r. o. údaje zlikviduje.

Společnost OFTEX, s. r. o., jako provozovatel stránek www.oftex.cz, tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvednými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům společnosti OFTEX, s. r. o. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.

Copyright © 2004 - 2018 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO