Lenka Forejtová, 20.10.2021

Dovolte, abych Vám touto cestou vyslovila poděkování a vyjádřila úctu, profesionalitu k práci celého týmu pracovníků, počínaje příjemným slečnám na recepci, řidičům pod vedením pana primáře MUDr. Vladimíra Kordy Ph. D., MBA.

S takovým profesionálním, lidským přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. U Vás jsem se cítila jako doma a věděla jsem, že jsem ve výborných rukou. Pan primář je pro mě anděl strážný. Je profesionál na pravém místě. Děkuji mu z celého srdce za záchranu oka (sítnice). Ještě mě čeká další operace (šedý zákal, čočka). Věřím, že se zákrok povede a očičko bude v pořádku. Zázraky se dějí a pro mě už zázrak je ten, že jsem právě jela do této úžasné kliniky.

Jsem šťastná a nadšená, že se operace povedla. Všem, kteří mají problémy s očima vřele doporučuji tuto kliniku Oftex v Pardubicích. Na základě mých pozitivních zkušenostech jsem do Oftexu doporučila celou svou rodinu a známé.

Pan primář může být právem hrdý na svou kliniku.


Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a spokojených pacientů.S pozdravem

Forejtová Lenka
 

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO