Jak se k nám dostanete

Potřebujete nás navštívit a nevíte kde má naše oční klinika sídlo a jak se k nám dostanete? Možností je hned několik, podle toho, jaký zvolíte způsob dopravy.

Sídlo OFTEX oční kliniky

Pracoviště OFTEX oční kliniky se nachází v 5. poschodí polikliniky v Rokycanově ulici, čp. 2798 (nová šestipatrová budova v centru města na jižní straně od železnice).

Příjezd automobilem z Kolína od Přelouče

GPS: 50.0303219N, 15.7746397E

Po průjezdu okolo letiště a dostihového závodiště (jsou vpravo ve směru jízdy) pokračovat přímo k nadjezdu u Parama (Paramo zůstává vlevo). Na semaforu za vrcholem nadjezdu přímo rovně (po levé straně se míjí benzínová pumpa), kde pojedete stále rovně až k další světelné křižovatce (po levé straně se míjí areál Dopravního podniku města Pardubic a následně další benzínová pumpa a komplex dvou velkých budov hasičů). Na světelné křižovatce (křižování třídy Jana Palacha, původní silnice z Hradce do Chrudimi) opět rovně a až za touto křižovatkou druhou ulicí doleva. Po levé straně se míjí komplex budov Policie ČR a před řidičem je vidět oranžová patrová budova.

Příjezd automobilem z Hradce Králové

GPS: 50.0303219N, 15.7746397E

Po průjezdu okolo zimního stadionu (vlevo u silnice) na světelné křižovatce rovně. Po pravé straně je nové nákupní centrum Palác Pardubice (bývalý AFI Palác) s obchodním domem Tesco a po levé straně je budova ČSOB. Na světelné křižovatce rovně (po třídě Jana Palacha) asi půl kilometru k podjezdu pod železnicí. Za podjezdem pak první odbočkou doleva (ulice Na Spravedlnosti). Po pravé straně je komplex budov policejního ředitelství. Po levé straně již uvidíte oranžovou patrovou budovu.

Příjezd autobusovou dopravou

Do vyhledávače IDOS níže, stačí zadat, odkud k nám jedete a cílovou stanici Pardubice, autobusové nádraží. Dále k nám pak budete pokračovat městskou hromadnou dopravou ze zastávky Autobusové nádraží. Přímé spojení je autobusem č. 6 na stanici Výzkumný ústav, nebo č. 15 a 18 na stanici Na Spravedlnosti.

Hledání spojení IDOS
Hledání městské hromadné dopravy v Pardubicích

 

Městská hromadná doprava

zastávka Hlaváčova ulice (tzv. rychlodráha) – autobus č. 26, přímé spojení od hlavního nádraží; projít ze zastávky podchodem pod tělesem železnice na jih, cca 100m
zastávka Na Spravedlnosti – trolejbus 1, 5, 7, 27; autobus 14, 15, 18, 24 cca 600m
zastávka Výzkumný ústav – autobus č. 6, 25 cca 500m

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO