Bc. Irena Burešová 15.10.2021

1. Nedávno jste navštívila naší kliniku ohledně operace ŠZ, co tomu předcházelo.
S přibývajícím věkem u mě docházelo postupně ke zhoršování zraku nejen při čtení na blízko, ale i na dálku. To mně značně komplikovalo a omezovalo nejen v pracovním životě, kdy hodně používám k práci počítač, ale i v osobním životě (palubní deska auta, nákupy a čtení cenovek…). Rozhodla jsem se proto pro radikální řešení, které by mě brýlí zbavilo navždy. Svěřila jsem se do rukou odborníků oční kliniky OFTEX Pardubice, kteří mně do důkladném vyšetření očí doporučili implantaci umělé nitrooční čočky.


2. Omezovala Vás tato vada při Vaší profesi?
Asi jsem odpověděla v bodě 1.


3. Můžete popsat průběh dne operace?
S lékařem  jsme domluvili vyhovující termín operace očí, jediná moje obava byla, jak se do kliniky a zpět dopravím, když nebudu moci řídit auto. Velice mile mě překvapila nabídka kliniky, že mě klinika zdarma svým vozem do kliniky a zpět po operaci do místa bydliště doveze. To je nadstandardní služba, se kterou jsem se doposud nesetkala. Ráno před operací na mě ve smluvenou hodinu čekal vůz s příjemným řidičem, který mě odvezl do kliniky i zpět po operaci až před dům. Samotná operace trvala cca 20 minut, nic jsem necítila, operující lékař se mnou po dobu výkonu komunikoval a celý postup podrobně vysvětloval, což na mě působilo velice uklidňujícím dojmem. Ani následně po několika hodinách po samotném zákroku se žádná bolest nedostavila, měla jsem nařízen klidový režim bez fyzické námahy, číst či sledovat televizi jsem mohla. Přes víkend jsem absolvovala operaci obou očí, v pondělí po odstranění náplasti z druhého oka jsem již pracovala.

4. Splnila operace Vaše očekávání?
Výsledek operace předčil moje očekávání. Říká se, že nelze vrátit čas. To ale neplatí v tomto případě, vidím jak zamlada! Čtu bez brýlí, pracuji na počítači bez brýlí a konečně si i bez brýlí přečtu cenovku či návod na zboží v obchodě.  Slogan kliniky „Otevřeme vám oči“ není pouhá fráze. Mně se rozjasnil svět, bílou barvu vnímám úplně jinak, než před operací.

5. Jak se Vám na naší klinice líbilo?
Prostory kliniky OFTEX v Pardubicích působí velice přívětivým dojmem, jsou moderně zařízeny s respektem k pohodlí klientů. Klinika disponuje špičkovým přístrojovým vybavením, týmem odborných lékařů s profesionálním přístupem i  vstřícným zdravotnickým personálem. Dohromady tvoří sehraný tým, který funguje s cílem maximální spokojenosti všech klientů.

6. Doporučila by jste naší kliniku široké veřejnosti?
Kliniku OFTEX v Pardubicích mohu upřímně doporučit všem. Přijďte se osobně přesvědčit, určitě budete všichni spokojeni tak, jako já. Celému kolektivu kliniky OFTEX v Pardubicích za jejich profesionální práci děkuji.

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrana osobních údajů | Podmínky užití | Vytvořila reklamní a marketingová agentura PAREXPO